Koncertaģentūra „FBI” informē: no šodienas, 18. februāra, plkst. 10.00 ir uzsākta biļešu pārdošana uz aktuālās popzvaigznes Rianas (Rihanna) koncertu, kas notiks 17. martā „Arēnā Rīga”.

Biļetes iespējams iegādāties visās „Biļešu servisa” kasēs un internetā www.bilesuserviss.lv. Stāvbiļešu cena ir 25 Ls. Sēdvietas maksā 25 Ls, 30 Ls un 35 Ls (atkarībā no attāluma līdz skatuvei). Tirdzniecībā pieejamas arī VIP biļetes par 80 Ls gabalā. VIP biļete ietver: sēdvietu atsevišķā ložā, atsevišķu VIP ieeju, vietu autostāvvietā pie ložu ieejas, uzkodas un dzērienus, atsevišķu bāru ložu stāvā un atsevišķu terasi smēķētājiem.

Dziedātāja, kas šogad saņēma „Grammy” balvu, Rīgā ieradīsies ar grandiozu šovu, kura laikā izpildīs savas slavenākās dziesmas, tostarp arī aktuālos hitus „Umbrella”, „Shut Up And Drive”, „Don't Stop the Music”.

Pasaulē Riana pazīstama ne tikai kā augstas klases mūziķe, bet tiek uzskatīta arī par stila ikonu. Daudziem miljoniem fanu dziedātāja kļuvusi par modes noteicēju. „Situācija ir patiešām amizanta — daudz meiteņu kopē mani it visā. Viņām ir tāda pati frizūra, grims un ģērbšanās stils. Īpaši izteikti to var redzēt Japānā, kur aizbraucot man likās, ka redzu savus klonus,” iespaidos dalās Riana. Krāšņā āriene palīdzējusi dziedātājai noslēgt daudzmiljonu reklāmas līgumus ar tādiem gigantiem kā „Venus Gillete”, „Nike” un „CoverGirl”. Riana kā modele ir piedalījusies „DSquared” modes skatē Milānā un sadarbojas ar tādiem modes namiem kā „Giorgio Armani”, „Dolce & Gabbana” un „Zac Posen”.

Riana paspējusi arī filmēties kino. Viņas aktrises debija notika filmā „Bring It On: All or Nothing”, kur dziedātāja parādās epizodiskā lomā. Riana nelielās lomās filmējusies arī seriālos „All My Children” un „Las Vegas”.

Paralēli muzikālajai karjerai, dziedātāja aktīvi nodarbojas ar labdarību. 2006. gadā Riana nodibināja labdarības organizāciju „Believe”, kas palīdz nelaimē nonākušiem bērniem.

Mūziķe intervijās atzinusi, ka nevēlas būt vienkārši populāra popmūzikas izpildītāja. Viņas mērķis ir kļūt par „tumšādaino Madonnu”!