22. februārī Rīgas Kongresu namā uzstāsies angļu komiķis, aktieris, dziedātājs, rakstnieks, radio un TV raidījumu vadītājs Rasels Brends (Russell Brand). Rīgā mākslinieks viesosies savas pasaules turnejas “Messiah Complex” ietvaros. Šī stand-up komēdija veltīta tādām vēsturiskām personībām kā Če Gevara, Gandijs un Malkolms X, turklāt komiķis, nebaidoties iekulties kārtējā skandālā, sola arī pieminēt Jēzu Kristu un Hitleru.

“Mans šovs ir viens liels joks. Nevajag ieslīgt dziļā analīzē par tajā dzirdēto. Humors ir kā sekss - līdzko mēģināsi to analizēt, tas pārstās sniegt baudu,” priekšnesumu raksturo Rasels Brends.

Brends iemantojis popularitāti ne tikai komēdijas žanrā, viņš ir vadījis 2007. gada “Brit Awards”, kā arī 2008. un 2009. gada “MTV Video Music Award” balvu pasniegšanas ceremonijas.

Britu laikraksts “The Guardian” mākslinieka šovu raksturo kā kārtējo izaicinājumu skatītājiem. “Lai ko Rasels Brends darītu, vienaldzīgo nav. Vai nu iemīlat viņu no pirmā acu skatiena, vai arī viņš jums vienkārši riebjas. Bet, līdzīgi kā citi izcili komiķi, Brends ir nežēlīgi atklāts, un ar lielisku humoru izkustina mūsu iesīkstējušos aizspriedumus.”

Biļetes uz Rasela Brenda šovu no piektdienas, 4. oktobra, plkst. 10.00 nopērkamas www.ticketpro.lv un “Ticketpro” biļešu kasēs TC “Galleria Riga”, “Spice”, “Sky&More”, “Domina Shopping”, “Rīga Plaza”, “Olimpia”, “Rimi “Valdemārs””, “Rimi” Pulkveža Brieža ielā, “Rimi “Alfa””, “Rimi “Galerija Azur””, “Rimi” Stirnu ielā, “Maxima XX”, “Maxima XXX” informācijas centros u.c.

Bet jau rīt, 3. oktobrī, plkst. 10.00 “Ticketpro” interneta veikalā un arī “Ticketpro” kasēs tiks uzsākta biļešu iepriekšpārdošana FBI koncertu kluba biedriem. Reģistrācija šeit – bez maksas.

Biļešu cenas - no Ls 18.