Koncertaģentūra FBI paziņo, ka jau šoruden, 2. novembrī, “Arēnā Rīga” uzstāsies ietekmīgā amerikāņu rokgrupa “Thirty Seconds to Mars”. Superzvaigznes Latvijā ieradīsies sava jaunākā albuma atbalsta turnejas “Closer To The Edge Tour” ietvaros.

“Thirty Seconds to Mars” uzstāšanās Baltijas reģionā ir sen gaidīts notikums – par to liecina arī 12 000 pārdotās biļetes uz grupas koncertu Tallinas Dziesmu svētku estrādē 21. jūnijā. Koncertaģentūras “FBI” direktore Inga Kadeka: ““Thirty Seconds to Mars” popularitāte aug ar katru mirkli un mēs uzreiz piekritām piedāvājumam rīkot grupas koncertu Latvijā. Valdzinošais līderis Džareds Leto, mūzika un dziesmas, kas radītas balstoties uz grupas biedru personīgajiem pārdzīvojumiem – “30 Seconds to Mars” uzrunā ļoti daudzus klausītājus.”
 
“Thirty Seconds to Mars” kontā ir trīs studijas albumi, kas visā pasaulē pārdoti vairāk nekā 3,5 miljonos eksemplāru. Kopš albuma “A Beautiful Lie” izdošanas 2005. gadā, grupa ir sniegusi vairāk nekā 500 šovus visā pasaulē, ieskaitot uzstāšanos tādos festivālos kā “Lollapalooza” ASV, “Pinkpop” Nīderlandē, “Download” un “Give It a Name” Lielbritānijā, “Rock Am Ring/Rock Im Park” Vācijā, kā arī “Summer Sonic” Japānā.
 
Grupas jaunākais, trešais studijas albums “This Is War” iznāca 2009. gadā. Ietekmīgais ASV mūzikas žurnāls “Billboard” albumu raksturoja ar vārdiem: “Kad grupas līderis Džareds Leto vēlas izdarīt ko episku, viņš neapstājas pusceļā”. Savukārt “Alternative Press” to nodēvēja par “Thirty Seconds to Mars” absolūtu triumfu.
 
“Thirty Seconds to Mars” milzīgā popularitāte augusi arī pateicoties dažādajām sociālajām vietnēm – “MySpace” grupas mūzika atskaņota vairāk nekā 42 miljonus reižu, “Facebook” “Thirty Seconds to Mars” iLike opcijai pievienojušies vairāk nekā miljons sekotāju, bet grupas video interneta vietnē “YouTube” kopumā ir skatīti vairāk nekā 100 miljonu reižu.
 
Biļetes uz “Thirty Seconds to Mars” koncertu Rīgā pārdošanā nonāks trešdien, 22. jūnijā, plkst. 10.00 un tās varēs iegādāties “Biļešu servisa” kasēs visā Latvijā, kā arī interneta lapā www.bilesuserviss.lv.
 
Pirmajām 1000 stāvbiļetēm būs īpaša cena – tās maksās tikai 15 latus, pēc tam stāvbiļete maksās Ls 20. Sēdvietu cenas ir Ls 25 un Ls 35.
 
Bet jau no šodienas, 21. jūnija, plkst. 10.00 “Biļešu servisa” kasēs visā Latvijā, kā arī interneta veikalā www.bilesuserviss.lv tiks uzsākta koncerta biļešu ieprkšpārdošana “FBI” koncertu kluba biedriem (reģistrēties iespējams šeit).