Koncertaģentūra FBI informē, ka šodien, 22. jūnijā, uzsākta biļešu pārdošana uz amerikāņu rokgrupas “Thirty Seconds to Mars” koncertu Rīgā. Džareds Leto ar grupu “Thirty Seconds to Mars” 2. novembrī uzstāsies “Arēnā Rīga” tūres “Closer To The Edge Tour” ietvaros.

Biļetes jau tagad nopērkamas “Biļešu servisa” kasēs visā Latvijā, kā arī interneta lapā www.bilesuserviss.lv. Pirmajām 1000 stāvbiļetēm ir īpaša zema cena – tās maksā tikai 15 latus, pēc tam stāvbiļete maksās Ls 20. Sēdvietu cenas ir Ls 25 un Ls 35.
 
Vakar, 21. jūnijā, “Thirty Seconds to Mars” sniedza savu lielāko koncertu Ziemeļeiropā šovasar, uzstājoties vairāk nekā 12 500 apmeklētāju priekšā Tallinas dziesmu svētku estrādē. “Tā bija satriecoša uzstāšanās – tūkstošiem fanu vienotā unisonā dziedāja līdzi “Thirty Seconds to Mars” dziesmām, bet koncerta noslēgumā Džareds Leto aicināja daudzus koncerta apmeklētājus pievienoties viņam blakus uz skatuves!” atzīmē koncertaģentūras FBI direktore Inga Kadeka. “Turklāt, tiekoties ar grupu personīgi, viņi interesējās, vai Rīgā fani viņus sagaidīs tikpat emocionāli kā Tallinā. Mēs apsolījām, ka tā būs!” piebilst Inga.
 
Šobrīd grupa turpina koncertturneju, kā arī vasarā piedalīsies vairākos nozīmīgos festivālos – Vācijā, Anglijā un “Pukkelpop” Beļģijā.