Koncertaģentūra FBI informē, ka jau šovakar, 2. novembrī, “Arēnā Rīga” uz skatuves kāps Džareds Leto ar grupu “Thirty Seconds to Mars”. Grupa Rīgā uzstāsies turnejas “Closer to the Edge” ietvaros un pēc grupas līdera Džareda Leto vārdiem klātesošos sagaidīs lielisks koncerts.

Grupa “Thirty Seconds to Mars” Latvijā uztāsies pirmo reizi. Šīvakara koncertā Rīgā grupa izpildīs dziesmas no studijas albumiem “A Beautiful Lie” un “This Is War” - tādas kā “The Kill”, “From Yesterday”, “Kings and Queens”, “Closer to the Edge”, “This Is War” un citas.

Latvijā “Thirty Seconds to Mars” ieradīsies no Ukrainas un pēc koncerta Rīgā dosies tālāk uz vēl vairākām citām Eiropas pilsētām. Pēc tam grupa dosies uz ASV, lai 6. decembrī Ņujorkā uzstādītu Ginesa rekordu - sniedzot trīssimto koncertu vienas turnejas ietvaros. Biļetes uz Ņujorkas koncertu tika izpārdotas pāris minūšu laikā, tāpēc grupa izziņojusi papildkocertu.

Tikmēr grupa nominēta trīs kategorijām 6. novembrī Belfāstā (Lielbritānija) gaidāmajai MTV Eiropas mūzikas balvai. “Thirty Seconds to Mars” cīnīsies tādās nominācijās kā Labākā alternatīvā grupa, Labākā koncertuzstāšanās un Lielākais fanu atbalsts. Pagājušogad MTV skatītāji “Thirty Seconds to Mars” atzina par Labākajiem rokmūzikas izpildītājiem, apsteidzot “Kings Of Leon”, “Linkin Park”, “Muse” un Oziju Osbornu. 

Biļetes uz “Thirty Seconds to Mars” koncertu, kas notiks šovakar “Arēnā Rīga”, vēl var iegādāties “Biļešu servisa” kasēs visā Latvijā, kā arī interneta lapā www.bilesuserviss.lv. Tagad pieejamas tikai sēdvietas un tās maksā sākot no Ls 20.

“Arēnas Rīga” durvis koncerta apmeklētājiem tiks atvērtas plkst. 18.00. Koncerta iesildītāji - somu grupa “TV OFF” uz skatuves kāps 19.30, bet “30 Seconds to Mars” uzstāšanās sāksies plkst. 20.30.