Koncertaģentūra FBI informē, ka amerikāņu rokgrupas “Thirty Seconds to Mars” koncertu 2. novembrī “Arēnā Rīga” iesildīs grupa no Somijas “TV OFF”.

“TV OFF” kontā ir viens studijas albums un plānots, ka drīzumā tiks prezentēts jauns grupas darbs. Grupa uzstājusies daudzviet Eiropā, ieskaitot “The Great Escape Festival 2009”, “Ja Ja Ja” festivālu Londonā, mūzikas un izklaides izstādi “Popkomm” Berlīne. Mūziķu apvienība ieguvusi pozitīvas atsauksmes Anglijas populārākajā mūzikas industrijas interneta izdevumā “Record Of The Day” un radiostacijā “BBC Radio 6Music”. “TV OFF” dziesmas “Music Machine” oficiālo videoklipu iespējams noskatīties šeit:

 

Grupas “Thirty Seconds to Mars” koncerts Rīgā norisināsies jau nākamtrešdien. Pavisam drīz šī turneja uzstādīs jaunu pasaules rekordu - grupa decembrī Ņujorkā noslēgs albuma “This Is War” turneju ar trīssimto uzstāšanos šīs tūres ietvaros. Tas ir lielākais koncertu skaits viena albuma popularizēšanas ietvaros un tiks reģistrēts Ginesa rekordu grāmatā.

“Mēs esam bijuši ceļā jau gandrīz divus neticamus un trakus gadus, būsim snieguši 300 koncertus sešos kontinentos, tāpēc nolēmām, ka šī fenomenālā ceļojuma beigas nosvinēsim Ņujorkā,” atzīst “30 Seconds to Mars” līderis Džareds Leto. “Tāpēc arī ideja par šī rekorda dokumentēšanu Ginesa rekordu grāmatā šķiet lieliska, jo tieši koncertu sniegšana ir tas, kas mums patīk vislabāk!”

Biļetes uz “Thirty Seconds to Mars” koncertu, kas Rīgā notiks jau 2. novembrī, ir nopērkamas “Biļešu servisa” kasēs visā Latvijā, kā arī interneta lapā www.bilesuserviss.lv. Vēl pieejamas pēdējās stāvbiļetes un tās maksā Ls 20, bet sēdvietas maksā Ls 25 un Ls 35.