Talantīgā dziedātāja Aminata turpina aizraut un gatavojas sava jaunā pilnmetrāžas albuma izdošanai, kas būs paplašinājums pērn izdotajam minialbumam “Savvaļas pusē”, kam par godu dziedātāja rīkos sen gaidītu solokoncertu “Paisums.Bēgums” šoruden, 27. oktobrī, koncertzālē Palladium Rīga. Biļetes jau no šodienas pieejams “Biļešu Serviss” tīklā.

Dziedātāja un dziesmu autore Aminata pazīstama ar savu valdzinošo vokālu un unikālo mūzikas stilu. Aminata gatavojas izdot savu ļoti gaidīto pilnmetrāžas albumu, kas būs paplašinājums pērn izdotajam minialbumam “Savvaļas pusē”. Jau tagad studijā tiek aktīvi radītas jaunas dziesmas, kas solās būt jauns muzikāls piedzīvojums. Ar savu gaidāmo albumu Aminata ir gatava sasniegt jaunas virsotnes savā muzikālajā karjerā un tā pirmatskaņojums dzīvajā gaidāms 27. oktobrī koncertzālē Palladium.

“Iedvesmojoties no koncerta pagājušajā gadā un cilvēku pozitīvajām atsauksmēm, kopā ar komandu nolēmām lielu solokoncertu sarīkot arī šogad,” saka Aminata, “Ļoti vēlos sagādāt mūzikas svētkus gan saviem klausītājiem, gan arī pati sev pēc iespējas biežāk!”. Gaidāmajā koncertā izskanēs gan jau labi zināmās, gan arī pavisam jaunas dziesmas. Aminata koncertā uzstāsies ar savu pastāvīgo pavadošo grupu, kurā muzicē tādi profesionāli mūziķi kā ģitārists Kaspars Vizulis, taustiņinstrumentālists Toms Mikāls, basists Kristaps Ērglis un bundzinieks Rūdolfs Daņiļevičs.

Ar spēcīgo balsi, nenoliedzamo talantu un bezgalīgo radošumu Aminata turpina pārkāpt populārās mūzikas robežas, nostiprinot savu statusu kā viena no Latvijas aizraujošākajām solo māksliniecēm. Viņa ieguvusi arī starptautisku atzinību un izdevusi virkni veiksmīgu singlu un albumu. Ar savu šogad gaidāmo dziesmu apkopojumu Aminata ir gatava sasniegt jaunas virsotnes savā muzikālajā karjerā.

Aminatas kanāls YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCwm330TptF-tEf29j2-uY0A 
Aminatas profils Facebook: https://www.facebook.com/savadogoaminata/ 
Aminatas profils Instagram: https://www.instagram.com/aminata_savadogo/ 
Aminatas mājaslapa: http://aminatasavadogo.com/