Arcade Fire solists Win Butler, kura kaislīga aizraušanās ir arī uzstāšanās kā dj’am (Dj Windows 98) nolēmis iepriecināt savus fanus Rīgā un dienu pirms koncerta, 5. augustā plkst. 21:00 klubā Piens, aicina visus uz koncerta sagaidīšanas ballīti. Atgādinām, ka ilgi gaidītais kanādiešu indie supergrupas Arcade Fire koncerts notiks 6. augustā Mežaparka Zaļajā teātrī.

 “Dj Windows 98 muzikālie seti ir Win Butler veids kā sarunāties ar saviem faniem tā kā tas bija pirms Arcade Fire ieguva supergrupas statusu: ar mūziku un mīlestību.”

Win Butler sāka uzstāties kā dīdžejs iepriekšējā albuma “Reflektor” tūres laikā 2014. gadā, spēlējot ballītēs pēc koncertiem. Visbiežāk DJ seti tika spēlēti mazās norises vietās, padarot vakaru par teju privātu pasākumu ar grupas dalībniekiem.

Butler ir šovmenis ne tikai koncertos, bet arī savos DJ setos, kur viņš var pilnībā mijiedarboties ar pūli, mierīgi sarunāties ar cilvēkiem apkārt un iesaistīt apkārt atrodamus priekšmetus sava seta laikā kā instrumentus.

Visi, kuri svētdienas vakarā apmeklēs klubu Piens, piedzīvos neaizmirstamu vakaru tik tuvu esot Arcade Fire dibinātājam un solistam Win Butler.

Ieeja pasākuma būs BEZ MAKSAS un vietu skaits klubā Piens ir ierobežots.

Nesamākslots indie, enerģija un pārsteigumu pārpilns koncerts – tā visbiežāk tiek vērtētas grupas uzstāšanās. Ir skaidrs, ka Arcade Fire sarīkos vienu no šīs vasaras skaļākajiem koncertiem arī Mežaparka Zaļajā teātrī 6. augustā. Tiekamies!