Ar jaunu koncertprogrammu “Radīts Latvijā”  čellists Valters Pūce un pianists Dainis Tenis 12. decembrī sniegs koncertu koncertzālē Palladium. Koncertprogrammas ideja balstīta uz visu laiku izcilāko latviešu komponistu melodijām, Valtera un Daiņa aranžijās. Dzirdēsim tādus skaņdarbus kā Zigmara Liepiņa “Kvazimodo dziedājums”, Imanta Kalniņa “Apvij rokas”, Jāņa Lūsēna “Alises iela”, Valta Pūces “Balāde no izrādes “Šveiks””, Raimonda Paula “Teātris”, Emīla Dārziņa “Melanholiskais valsis” un citus darbus. Biļetes pieejamas “Biļešu Paradīze” kasēs un www.bilesuparadize.lv.

Valters: “Mēs vasarā uzsākām ļoti veiksmīgu koncerttūri dažādās Latvijas pilsētās ar programmu “Bez elektrības”, un, apbraukājot mūsu skaisto zemi, radās doma par īpašu programmu, kas būtu veltīta tieši Latvijai. Šī programma ir kā atgriešanās pie saknēm, gan skanējumā, gan skaņdarbu izvēles ziņā. Tas būtu mūsu novēlotais apsveikums Latvijai 100gadē, labāk vēlāk nekā nekad…” 

Dainis: "Jaunā koncertprogramma, manuprāt, ir simboliska atbilde pasaulē esošajiem ierobežojumiem, kuru dēļ ir īstais brīdis iedziļināties pašmāju komponistu darbos. Secinājām, ka liela daļa brīnišķīgas mūzikas ir reti atskaņota instrumentālā izpildījumā, tādēļ esam gandarīti, ka ar šo programmu atcerēsimies sen nedzirdētas melodijas un papildināsim čella un klavieru repertuāru, ko iespējams nākotnē varēs izpildīt jaunie mūziķi.”

Jauno koncertprogrammu duets Valters Pūce un Dainis Tenis uzsāk ar Zigmara Liepiņa leģendāro “Kvazimodo dziedājumu”, ko savulaik izpildīja Igo un Niks Matvejevs. Mūzikas video tapis Jaunpils pilī, kas ir viena no retajām viduslaiku pilīm, kas saglabājusies.