Koncertaģentūra FBI paziņo: 11. jūnijā Tallinas „Saku” hallē koncertu sniegs rokgrupa „Def Leppard”. Rokenrola slavas alejas dalībnieki Igaunijā uzstāsies pirmo reizi savas 30 gadu ilgās karjeras laikā. Biļetes uz „Def Leppard” koncertu Tallinā iespējams iegādāties arī Latvijā — „Biļešu servisa” kasēs un interneta veikalā www.bilesuserviss.lv .

1977. gadā Anglijas pilsētā Šefīldā dibinātā grupa „Def Leppard” ir viena no veiksmīgākajām apvienībām rokmūzikas vēsturē. Kopā ar tādām leģendārām grupām kā „The Beatles”, „Led Zeppelin”, „Pink Floyd” un „Van Halen”, apvienība „Def Leppard” ierindojas to grupu pieciniekā, kuru divi studijas albumi pārdoti vairāk nekā 10 miljonu tirāžā katrs. Kopš debijas albuma „On Through The Night” izdošanas, grupas albumi pārdoti vairāk nekā 65 miljonos eksemplāru.

Par grupas karjeras sākuma veiksmīgāko pagriezienu var uzskatīt brīdi, kad viena no „Def Leppard” agrīnajām kompozīcijām „Getcha Rocks Off” nokļuva leģendārā dīdžeja Džona Pila rokās. Dziesma, kuras skanējumā bija jūtama „T.Rex”, „Queen”, „Mott The Hoople”, „Led Zeppelin”, astoņdesmito gadu hārdroka un septiņdesmito gadu glemroka gars, nostabilizējās „BBC Radio” dziesmu rotācijā. Tālāk sekoja sadarbība ar „AC/DC” menedžeri Pīteru Menšu, līgumi ar ierakstu kompānijām „Phonogram” un „Mercury”, kā arī turneja ar Oziju Osbornu un „Judas Priest”, kas lika „Def Leppard” fenomenam pieņemties spēkā.

Sadarbība ar ietekmīgo producentu Roberu Landžu (strādājis kopā ar „AC/DC”, „Foreigner”, Braienu Adamsu) izrādījās ļoti veiksmīga — albumi „Pyromania” un „Hysteria” nokļuva albumu topu virsotnēs. Grupa ātri kļuva populāra un melomāni „Def Leppard” ierindoja savu mīļāko grupu sarakstā — līdzās „The Rolling Stones” un „AC/DC”. Grupas dziesmu videoklipi kļuva par pieprasītākajiem mūzikas kanālā „MTV”. „Hysteria” singli ļāva albumam noturēties hitparādēs trīs gadu garuma. Šī albuma septiņas dziesmas — „Women”, „Animal”, „Hysteria”, „Pour Some Sugar On Me”, „Love Bites”, „Armageddon It” un „Rocket” nokļuva „US Hot 100” topā. Pēc divdesmit gadiem ietekmīgais žurnāls „Mojo” nosauca „Hysteria” par hārdroka ekvalentu Maikla Džeksona leģendārajam albumam „Thriller”.

2000. gadā „Def Leppard” tika uzņemti Rokenrola slavas alejā. Savukārt telekanāls „VH1” „Def Leppard” kopā ar tādām grupām kā „KISS”, „Queen” un „Judas Priest” izvēlējās par pirmās roka ikonu godināšanas ceremonijas „VH1 Rock Honour” dalībniekiem.

Šogad grupa „Def Leppard” izdeva ilgi gaidīto desmito studijas albumu „Songs From The Sparkle Lounge”. Dotajā brīdī „Def Leppard” ir viena no veiksmīgākajām koncertējošajām rokgrupām pasaulē. To pierāda arī 50 pilnībā izpārdotie Amerikas turnejas koncerti pagājušogad, kas katrs pulcēja no 15 līdz 20 tūkstošiem skatītāju. Kopumā, kopš grupa savas karjeras laikā devusies turnejās, viņu koncerti pulcējuši vairāk nekā 50 miljonus apmeklētāju. „Def Leppard” ir iekļauti arī Ginesa rekordu grāmatā — 1995. gadā grupai vienas dienas laikā izdevās sniegt 3 koncertus trīs dažādās valstīs Marokā, Anglijā un Kanādā.

Biļetes uz „Def Leppard” koncertu iespējams iegādāties „Biļešu servisa” kasēs un internetā www.bilesuserviss.lv. Stāvbiļešu cena ir 24.50 Ls. Sēdvietas maksā 24.50 Ls un 29.50 Ls (atkarībā no attāluma līdz skatuvei). Tirdzniecībā pieejamas arī VIP biļetes par 74 Ls. VIP biļete ietver: sēdvietu halles restorānā, uzkodas un dzērienus, atsevišķu bāru.