Slavenā britu apvienība “Depeche Mode” paziņojusi, ka grupas 13. studijas albums pie klausītājiem nonāks 26. martā un tā nosaukums būs “Delta Machine”.

Albums tika ierakstīts pagājušogad Santa Barbarā un Ņujorkā un tā producents ir Bens Hillers (Ben Hillier), kurš sadarbojies ar mūziķiem arī pie iepriekšējiem albumiem “Sounds of the Universe” un “Playing the Angel”. Jaunā albuma noformējumu veidojis slavenais fotogrāfs un režisors Antons Korbeins (Anton Corbijn). Grupa arī apstiprinājusi, ka jau 1. februārī tiks prezentēts albuma pirmā singla “Heaven” video.

“Strādājot pie jaunā albuma, vēlējāmies panākt modernu skanējumu. Vēlos, lai cilvēki, klausoties šo ierakstu, sajūt mieru. Tajā ir kaut kas maģisks,” atklāj Martins Gors (Martin Gore).

“Ar jauno albumu mēs pilnībā izmainījām ideju par to, kādam jābūt darba radīšanas procesam. Kad jutām, ka albums kļūst parāk “normāls”, mēs visu sagriezām kājām gaisā un piešķīrām tam īpašo “Depeche Mode” skanējumu. “Delta Machine” ir 100% “Depeche Mode” un nevaru sagaidīt brīdi, kad tas nonāks pie klausītājiem,” papildina Deivs Gahans (Dave Gahan).

Sekojot jaunā albuma iznākšanai, grupa ar koncertu 7. maijā Telavivā atklās savu turneju. Tās ietvaros “Depeche Mode” sniegs 34 šovus 25 valstīs, tostarp uzstājoties Milānas “San Siro” stadionā, Berlīnes Olimpiskajā stadionā, “Stade De France” Parīzē, “Lokomotiv” stadionā Maskavā, Romas Olimpiskajā stadionā un citviet.

Jau ziņots, ka turnejas vasaras posma ietvaros grupa sniegs koncertu arī Baltijā - 27. jūlijā Viļņā, Viņģa parkā.

Biļetes uz “Depeche Mode” šovu Lietuvā iespējams iegādāties “Ticketpro” biļešu kasēs TC “Galleria Riga”, “Spice”, “Spice Home”, “Domina Shopping”, “Rīga Plaza”, “Olimpia”, MAXIMA XX un MAXIMA XXX lielveikalu informācijas centros. Ērti un ātri biļetes var iegādāties arī internetā www.ticketpro.lv.

Stāvbiļetes cena ir Ls 35.60, bet biļete fanu zonā maksā Ls 46. Premium fanu zonas biļete, kura nodrošinās vietu tiešā skatuves tuvumā, maksā Ls 62.50.