Šodien Parīzē slavenā britu apvienība “Depeche Mode” paziņoja par savu jauno pasaules turneju. Tās vasaras posma ietvaros grupa sniegs Baltijā tikai vienu koncertu - 27. jūlijā Viļņā, Viņģa parkā.

Turnejas ietvaros “Depeche Mode” apmeklēs 25 Eiropas valstis, sniedzot 34 koncertus vairāk nekā 1,5 miljonu lielai skatītāju auditorijai, pēc tam mūziķi dosies tūrē pa Ziemeļameriku.

Turnejas atklāšana notiks 7. maijā Telavivā, “Hayarkon Park” stadionā. Pēc tam grupa sniegs koncertus Berlīnes Olimpiskajā stadionā, “Stade De France” Parīzē, “Lokomotiv” stadionā Maskavā, Romas Olimpiskajā stadionā un citviet.

Preses konferencē grupa atklāja, ka turneja notiks jaunā albuma popularizēšanas ietvaros. Plānots, ka albums, pie kura ieraksta grupa šogad strādāja Santa Barbarā un Ņujorkā, tiks izdots nākamā gada pavasarī. Tas būs jau trīspadsmitais “Depeche Mode” studijas albums un tā producents būs Bens Hillers, kurš sadarbojies ar mūziķiem arī pie iepriekšējiem albumiem “Sounds of the Universe” un “Playing the Angel”.

Deivs Gahans, Martins Gors un Endijs Flečers savu muzikālo ceļojumu turpina jau vairāk nekā 30 gadus. “Depeche Mode” ar pārdotiem vairāk nekā 100 miljoniem ierakstu kopiju ir panākumiem bagātākā elektroniskās mūzikas grupa vēsturē. “Depeche Mode” jau sen iemantojusi kulta grupas statusu un viņu mūzika kalpo par iedvesmas avotu neskaitāmām mūzikas apvienībām. Britu mūzikas žurnāls “Q” nodēvējis “Depeche Mode” par visu laiku populārāko elektroniskās mūzikas grupu un iekļāvis to “50 grupas, kas mainījušas pasauli” sarakstā.

Biļetes uz “Depeche Mode” koncertu no 29. oktobra plkst. 10.00 būs iespējams iegādāties “Ticketpro” biļešu kasēs TC “Galleria Riga”, “Spice”, “Spice Home”, “Domina Shopping”, “Riga Plaza”, “Olimpia” informācijas centros, kā arī MAXIMA XX un MAXIMA XXX lielveikalu informācijas centros visā Latvijā. Tāpat biļetes varēs iegādāties arī internetā www.ticketpro.lv. Stāvbiļetes cena būs Ls 35.60, bet biļete fanu zonā maksās Ls 46.

Jau piektdien, 26. oktobrī, plkst. 10.00 “Ticketpro” kasēs, kā arī “Ticketpro” interneta veikalā tiks sākta “Depeche Mode” koncerta biļešu tirdzniecība “FBI” koncertu kluba biedriem. Reģistrācija šeit - bez maksas.