No 23. līdz 25. janvārim “Arēnā Rīga” notiks ledus šovs visai ģimenei “Ledus laikmets dzīvā izpildījumā”, kuram pamatā ir populāro animācijas filmu sižets. Aizraujošā piedzīvojumu virpulī skatītājus aiznesīs iemīļotie varoņi Skrets, Manijs, Djego, Elija, Persika, Baks, Edijs un Krešs kopā ar šī šova jaunajiem varoņiem - Ēnu, Hecogu, Skabargu un Haosu. Šova laikā varoņi slidos, dejos, dziedās un izpildīs akrobātu cienīgus trikus. Iemīļotie un arī jaunie varoņi pārsteigs – tos varēs ieraudzīt vēl nebijušā ampluā.

Šovā “Ledus laikmets dzīvā izpildījumā” būs redzami četrpadsmit varoņi. No tiem jau zināmie – zobenzobu vāvere Skrets, kurš vienmēr un visur uztraucas par savu vēderu, taču šoreiz viņam būs vairāki citi nopietni iemesli satraukumam; neveiklais un lēnīgais slinķis Sids, kurš ļoti ātri runā, citiem zvēriem viņš ne pārāk patīk, un, neskatoties uz to, ka viņš ir labu nodomu vadīts, nepārtraukti iekuļas dažādās ķezās; spalvainais mamuts Manfeds, dēvēts par Maniju, kurš var šķist ļoti nopietns, bet patiesībā ir draudzīgi noskaņots un gādīgs, dažreiz viņš mēdz būt pārāk aizbildniecisks; zobenzobu tīģeris Djego ir diezgan sarkastisks un neizskatās īpaši draudzīgs, bet, kad kāds viņam palīdz tikt galā ar nepatikšanām, pateicību parādā nepaliek; Manija mīlošā sieva un mazulītes Persikas māte Elija, kurai patīk brīvība, neatkarība un jautrība; Persika, kurai piemīt labestība un piedzīvojumu kāre; vienacainā zebiekste Baks – mazliet īpatnējs un huligāns; divi oposumi, Elijas pusbrāļi - Edijs un Krešs, kuri vienmēr iekuļas nepatikšanās, jo neprot paklusēt un vāvere Skretija, kura izmanto savu sievišķību, lai izmānītu kārumus no Skreta.

Jaunie tēli, kurus būs iespējams iepazīt šovā “Ledus laikmets dzīvā izpildījumā” ir bīstams un aizvēsturisks sniega putns Ēna, kurš pateicoties baltai nokrāsai ir praktiski neredzams sniega un ledus valstībā un dažreiz pamanāma ir tikai putna ēna; Hercogs, Skabarga un Haoss, kuri arī ir aizvēsturiski putni, taču viņi neprot lidot un vienmēr ir gatavi pakalpot Ēnai. Hercogs šajā trijotnē ir vadonis un Ēnas labā roka. Skabarga ir ļoti labā sportiskā formā, Haoss savukārt ir diezgan naivs un neveikls putns, taču ar labām kulināra prasmēm.

Līdzās galvenajiem varoņiem šovā uz ledus parādīsies lapsas, baltie lāči, dzeloņcūkas un mazie sliņķi.

Šova viens no veidotājiem Maikls Kerijs atklāj, ka uzvedums ir pilns ar jautrību un humoru, kā arī ar skaidru sižeta intrigu - mazulītes Persikas glābšanu: “Neviens labs sižets nevar iztikt bez intrigas un tās atrisinājuma. Mēs apzināti radījām jaunu sižetisko līniju, lai visiem, kas jau ir iecienījuši Ledus laikmeta animācijas filmas, būtu pārsteigums. Jauno tēlu ieviešana arī bija vitāli nepieciešama. Tā kā darbība norisinās uz ledus, mēs vēlējāmies uzvedumā ieviest kaut ko, kas saistīts ar gaisu. Mēs zinājām, ka šovā tiks iesaistīti gaisa akrobāti, tāpēc Ēna un viņa līdzzinātāji ļoti labi iederas.”

Uzvedumā „Ledus laikmets dzīvā izpildījumā” zāles vidū būs izvietota liela slidotava, dekorācijas uzburs animācijas filmu “Ledus laikmets” pasauli, tam papildu tiks izmantotas videoinstalācijas, pirotehnikas efekti un citi specefekti visa šova garumā.

Tā kā ierastā partera vietā būs izvietota liela slidotava, šova redzamība būs izcila no visām “Arēna Rīga” sēdvietām. Vienu uzvedumu iespējams apmeklēt līdz 3000 skatītāju.

Izrāžu grafiks:

Pirmizrāde 23. janvārī (piektdiena) 
sākums plkst. 19:00 (latviešu valodā) - izpārdots!

Izrādes 24. janvārī (sestdiena)
sākums plkst. 11:00 (krievu valodā)
sākums plkst. 15:00 (latviešu valodā) - izpārdots!
sākums plkst. 19:00 (latviešu valodā)

Izrādes 25. janvārī (svētdiena)
sākums plkst. 11:00 (latviešu valodā)
sākums plkst. 15:00 (krievu valodā)

Biļešu cenas no 19 eiro. Bērniem līdz 3 gadu vecumam ieeja ir bez maksas (neaizņemot atsevišķu sēdvietu). Grupu pasūtījumiem pieejamas atlaides.

Biļetes ir nopērkamas www.ticketpro.lv un Ticketpro kasēs TC Galleria Riga, Spice, Domina Shopping, Rīga Plaza, Sky&More, Olimpia, Rimi Alfa, Rimi Valdemārs, Rimi Pulkveža Brieža ielā informācijas centros, kā arī Biļešu servisa kasēs visā Latvijā.

Izrādes “Ledus laikmets dzīvā izpildījumā” notiek sadarbībā ar 20th Century Fox un Stage Entertainment.