Trešdien, 25. jūnijā, Mežaparka Lielajā estrādē notiks šīs vasaras vērienīgākais brīvdabas koncerts Baltijā - ar savas karjeras iespaidīgākās koncerttūres šovu uzstāsies viena no populārākajām ASV rokgrupām Kings of Leon.

Norises vietas ieejas tiks atvērtas jau no plkst. 18.00, kad estrādes teritorijā darbu uzsāks arī ēdienu un dzērienu tirdzniecības vietas. Plkst. 20.30 savu uzstāšanos sāks koncerta īpašie viesi - britu grupa The Horrors, pēc kuras uz skatuves kāps Kings of Leon. 

Kings of Leon jaunākā studijas albuma Mechanical Bull koncerttūre ir vērienīgākā un krāšņākā turneja grupas 15 gadu pastāvēšanas laikā. Mežaparka Lielās estrādes fanu tūkstošus sagaida aizraujošs lāzeru šovs un īpaši atlasīta video kolāža no dažādiem grupas darbības posmiem. 

Koncerta organizatori aicina uz koncertu doties ar sabiedrisko transportu vai velosipēdu. Apmeklētāju ērtībām tiks nodrošināti papildu reisi 11. tramvaja maršrutā, lai pirms un pēc pasākuma apmeklētāji varētu ērti nokļūt no pilsētas centra uz Mežaparku un atpakaļ. Auto novietošana būs iespējama tikai Rīgas satiksmes stāvvietās.

Tāpat, sadarbībā ar apdrošināšanas sabiedrību ERGO, velosipēdistiem tiks piedāvāta iespēja atstāt velosipēdus apsargātā un apdrošinātā bezmaksas velonovietnē, kas atradīsies netālu no Mežaparka estrādes un darbosies no plkst. 18.00 līdz pat koncerta beigām - plkst. 01.00 naktī. Velonovietne būs pieejama līdz pat 400 velosipēdiem, 200 ERGO Facebook profila sekotājiem no 21. jūnija būs iespēja jau iepriekš rezervēt vietu.

Lietussargus koncerta teritorijā ienest nebūs iespējams, un norēķini būs iespējami tikai skaidrā naudā.

Kings of Leon kocertu rīkotāji Baltijas valstīs, koncertaģentūra FBI un Positivus Music, iesaka uzmanīties un nekādā gadījumā neiegādāties Kings of Leon koncerta biļetes no rokas, bet pirkt tās tikai no oficiālajiem koncerta biļešu izplatītājiem - Ticketpro un Biļešu Serviss. Stāvvietas biļetes cena - EUR 55. Biļetes būs nopērkamas arī pie ieejas.