Koncertaģentūra „FBI” informē: Rokgrupa „KISS” šovakar „Arēnā Rīga” sniedza vienu no krāšņākajiem šoviem Latvijas koncertdzīves vēsturē.

„KISS”, tērpušies savos ekstravagantajos tērpos un maskējušies ar savu „firmas zīmi” – īpašo grimu, iznākot uz „Arēnas Rīgas” skatuves uzrunāja klātesošos ar leģendāro frāzi: „You wanted the best. You got the best. The hottest band in the world!” Un pierādīja šo vārdu patiesību! Visu Džīna Simonsa, Pola Stenlija, Tomija Taijera un Ērika Singera uzstāšanos papildināja milzīgs daudzums dažādu specefektu, ieskaitot salūtu un uguns mēles. Grupas dalībnieki šova laikā uz īpašiem pacēlājiem pacēlās virs skatītājiem, bet Džīns Simons vienu dziesmu izpildīja pat atrodoties 15 metru augstumā.

Kā jau iepriekš solījuši, „KISS” izpildīja dziesmas no albuma „Alive”. Noslēgumā pēc uzstājīgiem skatītāju aplausiem, atgriezušies uz skatuves, „KISS” izpildīja arī par rokmūzikas himnām kļuvušos hitus: „I Was Made For Lovin' You”, „Love Gun”, „Detroit Rock City”.

Sajūsmināti par publikas lielo atsaucību, „KISS” izteica vēlmi nākotnē Latvijā atgriezties vēlreiz.

„SWH Rokšova” vadītājs Artis Dvarionas: „Ar šo koncertu „KISS” saviem faniem vēlreiz pierādīja, ka vēl joprojām ir viena no labākajām rokgrupām pasaulē!”