Koncertaģentūra FBI informē, ka dziedātājas Kailijas Minogas (Kylie Minogue) koncertā šopiektdien, 25. februārī, “Arēnā Rīga” publiku gaida slavenā modes dueta Dolce & Gabbana skatuves tērpu parāde.

Kailijas Minogas jaunā turneja kļuvusi slavena ne tikai grandiozā priekšnesuma dēļ, bet arī pateicoties krāšņo skatuves tērpu izvēlei un koncerts Latvijā nekļūs par izņēmumu. Šova laikā klātesošie varēs novērtēt vairāk nekā 200 dažādu kostīmu, kuru dekorēšanā izmantoti vairāk nekā viens mijons kristālu un 1000 krāšņu spalvu. Pašas dziedātājas tērpu dizaina autori ir Dolce & Gabbana modes nams.
 
“Kailija vienmēr bijusi mūsu “Piccola Principessa” (Mazā princese) – pat ne tik daudz mūsu sadarbības, bet tieši senās draudzības dēļ. Ar Kailiju sastrādāties vienmēr ir bijis ļoti viegli. Mums ir dota pilnīga radošā brīvība, jo viņa mums pilnībā uzticas, zinot, ka mēs jūtam, kas viņai patiks vislabāk. Jaunā pasaules turneja – tā jau ir mūsu un Kailijas trešā sadarbības reize. Jaunajā šovā mēs atgriežamies pie klasiskā Dolce & Gabbana dizaina saknēm, tajā pašā laikā pieskaņojot tērpus jaunās turnejas idejai. Kailijas uzstāšanās neatstās vienaldzīgu nevienu!”, komentē Domeniko Dolče un Stefano Gabana.
 
“Mani draugi Dolce & Gabbana ir radījuši pārsteidzošus skatuves tērpus. Mani patiesi satriec viņu ģeniālais talants. Esmu priecīga, ka varu būt šī neaizmirstamā piedzīvojuma dalībniece,” piebilst pati Kailija.
 
Par mūziķes garderobi, grimu un frizūru pirms priekšnesuma un koncerta laikā atbildēs septiņi cilvēki. Kailijas šova tērpi tiks izvietoti atsevišķā telpā netālu no skatuves. Atsevišķās telpās darbosies Kailijas frizieri un vizāžisti.
Dziedātāja uz skatuves “Arēnā Rīga” uzstāsies kopā ar 24 cilvēku lielu komandu – 6 mūziķiem, 8 gaisa akrobātiem un 10 dejotājiem.
 
Pēdējās biļetes uz Kailijas Minogas šovu vēl var iegādāties “Biļešu paradīzes” kasēs visā Latvijā un interneta mājas lapā www.ticketpro.lv. Stāvbiļetes cena ir Ls 28. Vēl pieejamas arī sēdvietas, kas maksā sākot no Ls 28.