Koncertaģentūra FBI paziņo, ka 2011. gada 25. februārī “Arēnā Rīga” krāšņu koncertu sniegs pasaulslavenā austrāliešu dziedātāja Kailija Minoga (Kylie Minogue).

Popmūzikas superzvaigzne koncertēs jaunās pasaules turnejas “Aphrodite – Les Folies Tour 2011” ietvaros un jau tagad ir skaidrs, ka šis būs viens no 2011. gada vispopulārākajiem šoviem pasaulē. 
 
Dziedātājas iepriekšējā turneja “Kylie X 2008”, kuras izveide izmaksāja 10 miljonus Lielbritānijas sterliņu mārciņu, un kuras ietvaros mūziķe sniedza koncertu arī Latvijā, pārsteidza ar savu grandiozumu un emocionālo izpildījumu. Tikai 2008. gada vasarā vien dziedātāja apmeklēja 21 valsti, uzstājoties vairāk nekā pusmiljonam skatītāju 53 izpārdotos šovos. Turnejas ieņēmumi – 70 miljoni ASV dolāru.
 
“Aphrodite – Les Folies” koncertturnejā mūziķe dosies popularizējot savu jaunāko darbu – veiksmīgo albumu “Aphrodite”. Tas ir vienpadsmitais Kailijas Minogas studijas albums un dziedātājas ceturtais albums, kas prestižajā Lielbritānijas topā sasniedzis pirmo vietu. Uzreiz pēc izdošanas tas vairāk nekā piecpadsmit Eiropas valstīs debitēja populārāko albumu desmitniekā un ieņēma pirmo pozīciju Eiropas 100 populārāko albumu topā (European Top 100 Albums chart).
 
Jaunais ieraksts debitēja Lielbritānijas albumu topa pirmajā pozīcijā tieši tajā pašā nedēļā, kad dziedātājas debijas albums “Kylie” pirms 22 gadiem.
 
Pirmais jaunā albuma singls “All The Lovers” ieņēmis 1.vietu ne vien ASV klubu topā, bet arī pašmāju radiostacijās. Jau septembra beigās pie klausītājiem nonāks dziedātājas jaunākais singls “Get Outta My Way”.
 
Kailija Minoga ir viena no veiksmīgākajām mūziķēm pasaulē. Par to liecina ne tikai neskaitāmās mūzikas balvas, tostarp prestižā “Grammy”, bet arī karjeras laikā pārdotie vairāk nekā 68 miljoni ierakstu. Turklāt Kailija Minoga ir visvairāk atskaņotā mūziķe Lielbritānijas radiostacijās pēdējo 20 gadu laikā.
 
Veiksmīgās karjeras laikā dziedātāja izdevusi vairāk nekā 50 singlus, tostarp tādas dziesmas kā “I Should Be So Lucky”, “Spinning Around”, “On A Night Like This”, “Can’t Get You out of My Head”, “Slow” un “I Believe in You”, no kuriem visi kļuvuši par starptautiskiem hitiem.
 
Dziedātājas nākotnes plāni ir cieši saistīti ar jauno turneju. “Viņa grasās radīt tik iespaidīgu priekšnesumu, kas grandiozuma ziņā pārspēs visu, ko līdz šim apmeklētāji pieredzējuši Kailijas koncertos,” atklāj koncerta rīkotāji. Kailija Minoga apliecina: “Es nevaru vien sagaidīt tūres sākumu. Tajā mēs noteikti iekļausim jaunā albuma materiālu un vārds Afrodīte man ļaus krietni izpausties šova vizuālajā noformējumā!”
 
Biļetes uz Kailijas Minogas Rīgas koncertu pārdošanā nonāks nākampirmdien, 13.septembrī, plkst. 10.00 un tās varēs iegādāties “Biļešu paradīzes” kasēs visā Latvijā un interneta lapā www.ticketpro.lv.
 
Bet dažas dienas ātrāk – no ceturtdienas, 9. septembra, plkst. 10.00 interneta lapā www.ticketpro.lv tiks uzsākta koncerta biļešu iepriekšpārdošana “FBI” koncertu kluba biedriem (reģistrēties iespējams šeit).
 
Stāvbiļetes cena būs Ls 28. Sēdvietas maksās Ls 28, Ls 30, Ls 35 un Ls 50 (LMT Biznesa kluba zonā un atbilstošās vietās pretējā zāles pusē).