Koncertaģentūra FBI informē, ka jau šovakar, 25. februārī, uz “Arēnā Rīga” skatuves kāps austrāliešu dziedātāja Kailija Minoga (Kylie Minogue), lai klātesošajiem sniegtu savu līdz šim iespaidīgāko koncertšovu.

Pasaulslavenā mūziķe Rīgā uzstāsies savas pasaules turnejas “Aphrodite – Les Folies” ietvaros. Jau vakar koncerta norises vietā sākās apjomīgi sagatavošanās darbi – tika sākta uzbūve ekstravagantākajai, tehnoloģiski modernākajai un neparastākajai skatuve “Arēnas Rīga” vēsturē. Koncertam nepieciešamais aprīkojums uz Latviju atvests ar 24 kravas mašīnām un pie skatuves uzbūves un koncerta sagatavošanas darbiem piesaistīti vairāk nekā 200 cilvēku.
 
Koncerta vajadzībām nepieciešamais elektrības kabeļu kopējais garums ir 15 km, ūdens caurules stiepjas 5 km garumā, savukārt optisko kabeļu garums mērāms 2 km. Ūdens izrādei nepieciešamo nodrošinās 16 ūdens pumpji, kas caur 48 speciālām atverēm skatuvē minūtes laikā liks cirkulēt 25 000 litru ūdens.
 
Kopējais aprīkojuma svars, kas tika uzstādīts virs grandiozās skatuves, sastāda 55 tonnas. Skaņas aprīkojumu speciāli koncertam komplektējuši pasaulē vadošie nozares ražotāji. Lai šovs būtu vēl efektīgāks, tā laikā tiks izmantoti vairāk nekā 1000 gaismas avotu.
 
Kailija Minoga Rīgā ieradusies no Tallinas, kur mūziķe aizvakar sniedza spožu koncertu pārpildītā arēnā. Visu nepieciešamo transportu koncertam nodrošinās SIA “Domenikss”, Daimler Mercedes-Benz ģenerālpārstāvis Latvijā.
“Viss, ko jūs spēsit pateikt pēc pirmajām koncerta minūtēm ir – “wow”!” – tā sajūsminoši izsakās Kailijas fani par dziedātājas koncerta Tallinā. Jau šovakar Rīgā divas stundas garajā priekšnesumā mūziķe piedāvās aizraujošu ceļojumu, kur valdīs prieks, spožums un glamūrs. Šovā svarīgu lomu ieņems arī ūdens atrakcijas. Un tas viss notiks viņas lieliskāko jauno dziesmu un karjeras spožāko hitu pavadībā.
 
Uz Kailijas Minogas šovu vēl pieejamas pēdējās stāvvietas un tās tagad var iegādāties interneta mājas lapā www.ticketpro.lv, bet sākot no plkst. 15.00 arī “Arēnas Rīga” kasē pie B ieejas. Stāvbiļetes cena ir Ls 28. Koncerta rīkotāji prognozē, ka līdz koncerta sākumam Kailijas Minogas šovs būs pilnībā izpārdots.
 
“Arēnas Rīga” durvis koncerta apmeklētājiem tiks atvērtas plkst. 18.00. Pirms slavenās mūziķes plkst. 19.30 uztāsies turnejas DJ. Kailijas Minogas uzstāšanās sāksies plkst. 20.30.