Koncertaģentūra FBI informē, ka tagad uz Kailijas Minogas (Kylie Minogue) koncertu iespējams iegādāties biļetes īpašajā “Šļakatu zonā” (Splash Pack), kurā apmeklētājiem būs iespēja baudīt šovu unikālā stilā.

Ja vien nav iebildumu nedaudz samirkt, turnejas organizatori sola, ka vietas īpašajā “Šļakatu zonā”, liks justies kā daļai no paša šova, jo šī ekskluzīvā biļete ļaus baudīt priekšnesumu esot maksimāli tuvu skatuvei.
 
Biļete “Šļakatu zonā” ļaus vērot šovu ne vien no īpaši tuvas zonas, bet arī iegūt savā īpašumā suvenīru komplektu – brendotu lietusmēteli un dvieli, “Aphrodite – Les Folies” turnejas programmu, Kailijas fotogrāfiju (20x25 cm), ekskluzīvu tūres ID karti ar aukliņu, kā arī īpašu aproci iekļūšanai ekskluzīvajā skatīšanās zonā.
 
Kā jau ziņots iepriekš, koncerta laikā tiks izmantoti aptuveni 42 tūkstoši litru ūdens, kas tiks transformēts iespaidīgā šovā – strūklakās, lietus aizkaros un strūklās, kas uzšausies līdz pat 30 metru augstumam. Ūdens šovu koncertā nodrošinās tie paši dizaineri, kas izveidojuši iespaidīgos ūdens priekšnesumus “Bellagio” viesnīcā Lasvegasā un Volta Disneja atrakciju parkā Kalifornijā.
 
“Šļakatu zonas” biļetes cena kopā ar īpašo suvenīru komplektu ir Ls 180,51. Informāciju par “Šļakatu zonas” biļešu iegādi iespējams saņemt rakstot uz ugis@ticketpro.lv vai zvanot pa tālruni 28863479.
 
Pēc apmaksas veikšanas uz norādīto e-pastu tiks nosūtīts maksājuma apstiprinājums, kuru būs jāuzrāda koncerta norises dienā “Arēnas Rīga” kasē, lai saņemtu īpašu aproci, kas ļaus iekļūt “Šļakatu zonā”. Kopā ar aproci tiks izsniegts ekskluzīvais suvenīru komplekts.
 
Tradicionālās biļetes uz Kailijas Minogas šovu var iegādāties “Biļešu paradīzes” kasēs visā Latvijā un interneta lapā www.ticketpro.lv. Stāvbiļetes cena ir Ls 28. Sēdvietas maksā sākot no Ls 28, bet pašas labākās redzamības vietas LMT Biznesa kluba zonā un atbilstošās vietās pretējā zāles pusē maksā Ls 50 un vēl ir pieejamas.