Koncertaģentūra „FBI” informē: jau nākamo trešdien, 11. jūnijā „Arēnā Rīgā” uzstāsies divu „Grammy” balvu īpašnieki, Amerikas alternatīvā roka megagrupa „Linkin Park”. Drošības apsvērumu dēļ stāvlaukumu norobežos divlīmeņu barjeras — skatuves priekšā un stāvlaukumā. Pie katras no barjeru rindām atradīsies 15 apsargi. Skatuvei tuvākajā zonā varēs iekļūt tie 1 000 fani, kas uz koncertu ieradīsies pirmie.

Koncerta organizatori skaidro, ka šādus drošības noteikumus izvirzījuši grupas pārstāvji. „Grupas fani visā pasaulē koncertu laikā ir ļoti aktīvi un nereti veido tā saucamo „virpuli”. Papildus barjeras stāvlaukumā pasargās skatuvei vistuvāk esošos no aizmugurē esošā pūļa spiediena. Tie, kas pagājušogad apmeklēja vērienīgo Eiropas rokfestivālu „Rock Am Ring”, kur „Linkin Park” bija galvenie mākslinieki, ļoti labi redzēja, kāpēc nepieciešami šādi papildus drošības elementi,” komentē koncertaģentūras „FBI” direktore Inga Kadeka.

Grupa Rīgā izmantos jaudīgu un modernu aparatūru. „Linkin Park”, komentējot gaidāmos Eiropas turnejas koncertus, saka: „Mūsu fani šajā kontinenta pusē ir patiešām nepārspējami. Mēs jūtam, ka šeit cilvēki dodas nevis tikai uz koncertu, bet uz veselu notikumu. Un mēs negribam viņus pievilt! Tāpēc uzstājoties atdodam sevi par visiem 100 %. Katrā koncertā!”

Biļetes uz „Linkin Park” koncertu vēl iespējams iegādāties visās „Biļešu servisa” kasēs un internetā www.bilesuserviss.lv. Stāvbiļetes ir izpārdotas, bet vēl pieejamas sēdvietas cenu kategorijās 25 Ls, 30 Ls un 35 Ls. Sēdvietas ar vislabāko redzamību maksā 55 Ls.