Koncertaģentūra „FBI” informē: šovakar „Arēnā Rīga” uzstāsies alternatīvā roka giganti no Amerikas — „Linkin Park”. Grupa, kuras koncerti pasaulē pulcē tūkstošiem apmeklētāju, Latvijā uzstāsies pirmo reizi un šeit ieradīsies sava jaunākā albuma „Minutes to Midnight” popularizēšanas ietvaros.

Kopš grupas dibināšanas 1996. gadā, „Linkin Park” ir pārdevuši vairāk nekā 50 miljonus albumu kopiju. Šobrīd grupu pamatoti var dēvēt par vienu no pašām veiksmīgākajām rokgrupām pasaulē, kuras kontā ir arī vairākas nozīmīgas atzinības — divas „Grammy” balvas, „MTV Europe Music Awards” un „MTV Video Music Awards” balvas, Amerikas mūzikas balva kā labākajiem alternatīvās rokmūzikas izpildītājiem un daudz citu apbalvojumu.

„Linkin Park” Rīgā ieradīsies no Lietuvas galvaspilsētas Viļņas, kur vakar sniedza koncertu pārpildītā „Siemens” hallē vairāk nekā 10 000 skatītāju priekšā.

Biļetes uz „Linkin Park” koncertu Rīgā vēl iespējams iegādāties „Biļešu servisa” kasēs. Stāvbiļetes ir izpārdotas, bet pieejamas sēdvietas 25 Ls, 30 Ls un 35 Ls cenu kategorijās. Sēdvietas ar vislabāko redzamību maksā 55 Ls.

„Arēnas Rīga” durvis koncerta apmeklētājiem tiks atvērtas jau no plkst. 18:00. Pirms „Linkin Park” uz skatuves kāps britu grupa „The Blackout”, kas savu priekšnesumu sāks plkst. 19.30 un uzstāsies apmēram 30 minūtes. „Linkin Park” savu uzstāšanos sāks plkst. 20.30 un tā ilgs nepilnas divas stundas.

Koncertaģentūra „FBI” atgādina, ka drošības apsvērumu dēļ stāvlaukumu norobežos divlīmeņu barjeras – skatuves priekšā un stāvlaukumā. Pie katras no barjeru rindām atradīsies 15 apsargi. Skatuvei tuvākajā zonā varēs iekļūt tie 1 000 fani, kas uz koncertu ieradīsies pirmie.

Pēc aptuvenām aplēsēm koncertu Rīgā apmeklēs vairāk nekā 10 000 cilvēku.