Koncertaģentūra „FBI” informē: Tallinas „Saku” hallē, šovakar, 9. jūnijā ar vienīgo koncertu Baltijas valstīs uzstāsies triphopa pionieri – grupa „Massive Attack”.

Biļetes uz „Massive Attack” koncertu vēl iespējams iegādāties „Biļešu servisa” kasēs Latvijā un arī „Piletilevi” kasēs Igaunijā. Biļetes koncerta dienā būs nopērkamas arī „Saku” hallē esošajā kasē.

„Massive Attack” tiek uzskatīti par jauna muzikālā žanra – triphopa aizsācējiem. Šo mūzikas stilu raksturo džeza, hip-hopa, roka un „soul” simbioze.

Grupa ieguvusi dažādas mūzikas balvas, tai skaitā „BRIT Award” nominācijā „Labākie deju mūzikas izpildītāji” („Best Dance Act”) un žurnāla „NME” apbalvojumu „Dievišķie ģēniji” („Godlike Genius Award”). Mūziķu debijas albumā „Blue Lines” (1991. g.) esošo dziesmu „Unfinished Sympathy” kritiķi joprojām ierindo desmit visu laiku labāko Lielbritānijas mūziķu radīto kompozīciju sarakstā.

Šogad „Massive Attack” ir iecelti par festivāla „Meltdown” kuratoriem.

Ieeja Tallinas koncertā paredzēta jau no plkst. 18.00. Koncertu iesildīs igauņu industriālā metāla grupa „Pedigree”, kas uzstāšanos sāks plkst. 19.30, bet „Massive Attack” uz skatuves kāps plkst. 20.30.

Stāvbiļešu cena ir 30 Ls. Sēdvietas maksā 30 Ls un 35 Ls (atkarībā no attāluma līdz skatuvei). Tirdzniecībā pieejamas arī VIP biļetes par 75 Ls gabalā. VIP biļete ietver: sēdvietu halles restorānā, uzkodas un dzērienus, atsevišķu bāru.

Jāatgādina, ka 2003. gada jūnijā „Massive Attack” uzstājās Latvijā, sniedzot koncertu „Skonto” stadionā.