Koncertaģentūra FBI paziņo, ka 2012. gada 21. aprīlī Igaunijas galvaspilsētā Tallinā pirmo reizi uzstāsies trīskārtējais “Grammy” balvas ieguvējs, populārais Kanādas dziedātājs Maikls Bublē (Michael Bublé). Koncerts Tallinas “Saku” arēnā kļūs par vienīgo mākslinieka uzstāšanos Baltijas valstīs. Koncertā paredzētas tikai sēdvietas.

Pasaules turneja “The Crazy Love Tour”, kuras ietvaros Maikls Bublē 21. aprīlī pirmo reizi uzstāsies Igaunijā, ir grandiozākā dziedātāja karjerā. Koncertturneja ir pieskaņota veiksmīgā studijas albuma “Crazy Love” iznākšanai, kurš iekarojis mūzikas topu virsotnes ASV, Lielbritānijā, Austrālijā, Kanādā un Īrijā. Jaunā programma sniedz pilnīgu priekšstatu par Maikla Bublē daiļradi: koncertā tiks atskaņoti gan paša dziedātāja hiti “Haven’t Met You Yet”, “Everything”, “Home”, gan arī mūzikas zelta fonda kompozīciju interpretācijas “Cry Me a River”, “Stardust”, “Georgia on My Mind” un “You’re Nobody ‘til Somebody Loves You”.

Maikla Bublē albumi pasaulē pārdoti vairāk nekā 35 miljonos eksemplāru. Viņs ir daudzu prestižu mūzikas industrijas balvu laureāts, tostarp, “World Music Award”, “American Music Award”, “Juno Award”, “Canadian Smooth Jazz Award”, “National Jazz Award”, “Meteor Award”, “Echo Award” un trīs “Grammy” balvu ieguvējs. Dziedātaja vokālais stils tiek salīdzināts ar Frenka Sinatras vieglo un pacilājošo izpildījuma manieri, viņš nereti tiek dēvēts par Sinatras pēcteci. “Galvenais jebkuras uzstāšanās laikā ir prasme labi dziedāt,” saka Maikls. Un piebilst: “Atnākot uz manu koncertu, klausītājiem ir jābūt gataviem atrasties manā pasaulē divu stundu garumā. Es vēlos, lai publika manā šovā justos omulīgi.”

Pārdomājot sava jaunā šova koncepciju, 36 gadus vecais mūziķis nolēma atteikties no Lasvegasai tik raksturīgā kabarē stila, piedāvājot skatītājiem koncertu ar mājīgu teātra atmosfēru. Skatuves noformējumu izstrādājis viens no vadošajiem speciālistiem šajā jomā Marks Fišers (Mark Fisher), kurš bijis atbildīgs par tādu mākslinieku kā Tīnas Tērneres, Džordža Maikla, “The Rolling Stones”, Pītera Geibriela, “Pink Floyd” un “U2” turnejām. Viņa pārziņā bijušas arī Olimpisko spēļu atklāšanas un noslēguma ceremonijas – Turīnā (2006) un Pekinā (2008). “Šovs ir grandiozs, savā ziņā kinematogrāfisks, bet vienlaicīgi tajā ir vieta arī liriskiem mirkļiem. Turklāt es īpaši vēlos uzstāties valstīs, kur līdz šim nav bijusi izdevība koncertēt,” piebilst Maikls Bublē, kurš uz Tallinas “Saku” halles skatuves kāps 13 mūziķu pavadībā. 

Biļetes uz Maikla Bublē koncertu Tallinā pārdošanā nonāks šoceturtdien, 1. decembrī, plkst. 10:00. Tās būs iespējams iegādāties “Biļešu servisa” kasēs visā Latvijā, kā arī interneta lapā www.bilesuserviss.lv. Koncertā būs tikai sēdvietas un biļete maksās Ls 49.