Koncertaģentūra "FBI" informē: Biļetes uz britu kulta mūziķa Moriseja (Morrissey) koncertu, kas notiks 5. jūlijā "Sapņu fabrikā", varēs iegādāties no trešdienas, 8. aprīļa, plkst. 10.00 visās "Biļešu servisa" kasēs un internetā www.bilesuserviss.lv.

Stāvbiļetes maksās Ls 25, bet koncerta pēdējās ieejas biļetes būs nopērkamas par Ls 30. Tirdzniecībā nonāks arī sēdvietas pie galdiņiem balkonā, kuru cena būs Ls 35.
 
Britu dziedātājs un dziesmu autors Morisejs  ir viena no mūsdienu mūzikas kulta figūrām. Mūziķa veiksmīgās solo karjeras laikā jau desmit singli no Moriseja izdotajiem solo albumiem ir iekļuvuši Lielbritānijas singlu TOP 10. Harismātiskā dziedātāja solo albumi Lielbritānijā vairakkārt ieguvuši zelta statusu, bet disks "You Are the Quarry" sasniedza platīna statusu.
 
Žurnāls "Rolling Stone" Moriseju ir ierindojis starp 100 visu laiku labākajiem dziedātājiem. Ietekmīgais mūzikas žurnāls "NME" Moriseju raksturo kā "vienu no visu laiku ietekmīgākajiem mūziķiem". Savukārt britu laikraksts "The Independent" par Moriseju raksta: "Lielākā daļa mūziķu par ikonām kļūst tikai pēc nāves, taču Morisejs par tādu ir kļuvis jau dzīves laikā."
 
Šogad mūziķis izdeva savu devīto solo albumu "Years of Refusal" un pats Morisejs to raksturo kā spēcīgāko albumu, kādu viņš jebkad ierakstījis.
 
Jau no otrdienas, 7. aprīļa, plkst. 10.00 tiks uzsākta koncerta biļešu iepriekšpārdošana "FBI" koncertu kluba biedriem. Piedāvājums attiecas arī uz visiem interesentiem, kas līdz šim "FBI" koncertu klubā nav reģistrējušies. Reģistrēties iespējams "FBI" mājas lapā (www.fbi.lv). Pirmās 200 stāvbiļetes varēs iegādāties par īpašu cenu – Ls 20.