Koncertaģentūra "FBI" informē: britu kulta mūziķa Moriseja (Morrissey) koncertu, kas notiks jau šo svētdien, 5. jūlijā, "Sapņu fabrikā", iesildīs indie-popa apvienība "Doll & The Kicks". 

Grupu "Doll & The Kicks" veido četri mūziķi no Lielbritānijas – ekscentriskā dziedātāja Dolla (Doll), ģitārists Mets, basģitārists Olivers un bundzinieks Kriss. Viens no nozīmīgākajiem pavērsieniem jaunās grupas vēsturē bija uzstāšanās Glastonberijas festivālā uz jauno grupu skatuves 2007. gadā, kas sekmēja "Doll & The Kicks" popularitāti Lielbritānijā. Pagājušajā gadā grupa devās nelielā turnejā pa vairākām Eiropas valstīm, kā arī uzstājās dažādos festivālos Lielbritānijā, tai skaitā "Beachdown Festival" un "Brighton Live". Mūzikas izdevums "Artrocker" grupu  raksturo kā "mūziķus ar lielisku attieksmi, apbrīnojamu pašpārliecinātību, kas nāk komplektā ar augstas kvalitātes popmūziku". Šogad grupa izdeva savu debijas albumu.
 
Atgādinam, ka biļetes uz Moriseja koncertu iespējams iegādāties "Biļešu servisa" kasēs un interneta veikalā www.bilesuserviss.lv. Stāvbiļetes maksā Ls 25 un vēl pieejamas arī sēdvietas balkonā par Ls 35.