Koncertaģentūra FBI informē: šodien, 13.aprīli, radiostacijās visā pasaulē nonāks Ozija Osborna jaunais singls „I Don't Want to Stop”. Šis būs pirmais singls no maija nogalē gaidāmā jaunā albuma Black Rain.

Intervijā žurnālam Rolling Stone, Ozijs stāsta, ka ierakstot jauno albumu, kas būs pirmais pēc sešu gadu ilgas pauzes, daudz domājis par karu Irākā. „Krīt bumbas un krīt asaras – un tas mani pamatīgi iespaido,” saka Ozijs. Taču viņš nav vēlējies ierakstīt vēl vienu War Pigs (Black Sabbath dziesma, kas savulaik tika radīta kā protests pret ASV karu Vjetnamā). „Es vairs nevēlos pārāk iedziļināties politikā. Dziesmu patiesā nozīme ir nomaskēta tā, lai katrs jaunā albuma muzikālo materiālu varētu interpretēt pēc savām vēlmēm. Un kā katrs to dara – godīgi, man par to nospļauties!”

Jaunā albuma materiāls pilnībā tapa Ozija Osborna personīgajā ierakstu studijā, kas atrodas blakus viņa mājām Beverlihilzā un ir aprīkota ar skaņu necaurlaidīgām sienām. „Līdz ko man ir iedvesma, uzreiz varu doties uz studiju un realizēt savu ideju,” par studijas atrašanos līdzās mājām žurnālam stāsta Ozijs. „Ir tikai viena problēma – sieva mani var atrast jebkurā brīdī un piespiest darīt citus svarīgus mājas darbus.”

Jauno Ozija Osborna singlu „I Don't Want to Stop” no šodienas var noklausīties dziedātāja oficiālajā mājas lapā www.ozzy.com.

Koncertaģentūra FBI atgādina, ka Ozijs Osborns jau pēc pusotra mēneša – 31. maijā, koncertēs Latvijā, Arēnā Rīga. Šobrīd tirdzniecībā vēl ir pieejamas biļetes dažādās sēdvietu kategorijās. Biļetes ir nopērkamas visās „Biļešu serviss” kasēs, kā arī internetā www.bilesuserviss.lv.

2007. gada 13. aprīlis

Informāciju sagatavoja:
Ozija Osborna koncerta Latvijā mediju koordinators
Kristaps Kārkliņš