Šo pirmdien plkst. 10.00 no rīta arī Latvijā tika uzsākta biļešu tirdzniecība uz Ozija Osborna koncertu, kas notiks 31.maijā Arēnā Rīga.

Sakarā ar lielo biļešu pieprasījumu Latvijā un Igaunijā laikā no plkst. 10.00 līdz plkst. 10.30 biļešu iegāde servera pārslodzes dēļ nebija iespējama nedz Biļešu Serviss kasēs, nedz internetā www.bilesuserviss.lv. Šobrīd visi bojājumi ir novērsti.

Līdz plkst. 14.00 gandrīz puse no Rīgas koncerta biļetēm ir rezervētas un pārdotas. Ozija Osborna Rīgas koncerta producente koncertaģentūras FBI direktore Inga Kadeka komentē: „Interese ap Ozija Osborna koncertu Latvijā ir pat lielāka nekā tas bija gaidāms. Mūsu koncerta kluba biedri kopā bija rezervējuši gandrīz trešdaļu no Arēnā Rīga pieejamajām koncerta biļetēm. Būšu pārsteigta, ja arī Rīgas koncerts netiks izpārdotas tuvāko dienu laikā.”

Šodien Igaunijā trīs stundu laikā, kopš tika uzsākta publiskā biļešu tirdzniecība, tika izpārdotas visas koncerta biļetes uz Ozija Osborna koncertu 4.jūnijā Tallinā (Saku Suurhall). Pagājušajā nedēļā uz Ozija Osborna koncertiem Oslo (Spektrum Arena) un Helsinkos (Hartwall Arena) biļetes tika izpārdotas stundas laikā.

Lai nenokavētu iespēju iegūt savā īpašumā Ozija Osborna Rīgas koncerta biļeti, organizatori aicina biļetes iegādāties visās Biļešu Serviss un Reklamarket kasēs, kā arī Statoil degvielas uzpildes stacijās jau no šodienas.

2007. gada 12. februāris

Informāciju sagatavoja:
Ozija Osborna koncerta Latvijā mediju koordinators
Kristaps Kārkliņš