Koncertaģenūra FBI informē, ka sakarā ar tehniskām problēmām šodien plānotais Rag’n’Bone Man koncerts nenotiks un tas tiek pārcelts uz svētdienu 29. aprīli. Lai nodrošinātu augstvērtīgu šovu mākslinieks tūres koncertos ved līdzi savu skatuves aprīkojumu, kas tehnisku problēmu dēļ Rīgā ieradīsies ar lielu nokavēšanos. Nevēloties koncertu atcelt pavisam, mākslinieks ir piekritis to pārcelt uz svētdienu - 29. aprīli.

Visas iegādātās biļetes ir derīgas pārceltā koncerta apmeklēšanai. 

Ja kādu apsvērumu dēļ nav iespējams apmeklēt pārcelto koncertu, naudu par Biļešu Serviss tīklā iegādātajām biļetēm varēs saņemt ar pārskaitījumu, aizpildot pieteikuma anketu, kuru var atrast Biļešu Servisā un nosūtot uz adresi info@bdg.lv 

Naudas atgriešanas iesniegšanas termiņš ir 2018. gada 11. maijs.

Eiropas tūre “Grande Reserve” sākās šī gada februārī un ilgs līdz pat maija beigām. Mākslinieks Rīgā ir jau kopš vakardienas, bet koncerta aprīkojuma piegāde no iepriekšējā tūres koncerta tehnisku problēmu dēļ ir būtiski aizkavējusies. Rag’n’Bone Man atvainojas faniem Rīgā par sagādātajām neērtībām un ceram uz tikšanos koncertā jau šo svētdien – 29. aprīlī.