Super. Ideāli. Iespaidīgi. Un dažreiz vienkārši… “wow”! Visbiežāk tieši šie vārdi laužas no koncertu apmeklētāju lūpām pēc “Rammstein” šova. Kad grupa turpinās savu turneju 2010. gadā, viss būs tieši tāpat, jo grandiozs šovs savienojumā ar pirotehnikas bliezienu saderas ar “Rammstein” uzstāšanos kā cimds ar roku.
 
Koncertaģentūra “FBI” paziņo: “Rammstein” – atpazīstamākā, skandalozākā un veiksmīgākā Vācijas koncertgrupa pasaulē, uzstāsies Latvijā, “Arēnā Rīga”, 2010. gada 4. martā.
 
“Rammstein” ir viena no šobrīd pieprasītākajām koncertgrupām pasaulē, turklāt pēdējo 2 gadu laikā vien mūziķi pārdevuši vairāk nekā 25 miljonus ierakstu. “Rammstein” ir pirmā vācu grupa, kas tikusi nominēta prestižajai “Grammy” balvai.
 
Vācijas industriāla roka huligānu “Rammstein” koncertturnejas lielākoties ir izpārdotas. Šogad grupa izziņoja jaunu turneju, kas sākumā paredzēja 27 šovus 25 pilsētās – teju visās valstīs vien dažas dienas pēc biļešu tirdzniecības uzsākšanas koncerti tika izpārdoti. Sekojot panākumiem, grupa ir paziņojusi, ka tūre turpināsies 2010. gadā un tās ietvaros “Rammstein” uzstāsies Latvijā.
 
“Rammstein” koncerti ir kā skarbs teatrāls uzvedums uzbrūkošas rokmūzikas pavadībā. “Rammstein” dalībnieki – vokālists Tils Lindemans (Till Lindemann), ģitārists Rihards Kruspe (Richard Z. “Fuchs” Kruspe), taustiņinstrumentālists Kristians Lorencs (Christian “Flake” Lorenz), ģitārists Pauls Landers (Paul Landers), basģitārists Olivers Rīdels (Oliver “Lars” Riedel) un bundzinieks Kristofs Šneiders (Christoph “Doom” Schneider) uzstāšanās laikā dauza, demolē un spridzina dekorācijas. Galvenā pirotehniķa lomu nereti uzņemas solists Tils Lindemans.
 
Koncertaģentūras “FBI” direktore Inga Kadeka: “Pirotehnika ir “Rammstein” šova neatņemama sastāvdaļa, tāpēc tika veikti rūpīgi sagatavošanās darbi, lai noskaidrotu, vai norises vietā iespējams rīkot tik burtiskā nozīmē ugunīgu priekšnesumu, kāds tas grupai ir. “Rammstein” pārstāvji mums izvirzījuši ļoti nopietnas prasības un tas nozīmē, ka koncerta apmeklētājus sagaida iespaidīgs priekšnesums “Rammstein” labākajās tradīcijās.”
 
Šorīt, 19. oktobrī, pārdošanā visā Latvijā nonāca grupas sestais studijas albums “Liebe ist für alle da”. Albumā iekļautas 11 dziesmas un, kā atzīst grupas dalībnieki, albuma nosaukums ir pilnīgs pretstats tam, kas sagaida, klausoties jaunās dziesmas. 
 
Albuma pirmais singls “Pussy” savā atklātībā šokēja visu pasauli. Dziesmas videoklips, kurā “Rammstein” iejūtas pornofilmā, mūzikas kanālos un interneta vietnē “YouTube” pieejams tikai cenzētā versijā. 
 
Informācija par biļešu cenām un to iegādes iespējām sekos 26. oktobrī. Rūpīgi sekojiet jaunākajai informācijai medijos un “FBI” mājas lapā www.fbi.lv.