6. augusta Rammstein koncerts Rīgā – Lucavsalā ir izpārdots!  Vairāk kā 2 mēnešus pirms pasākuma 40 000 apmeklētājiem paredzētais koncerts ir izpārdots. Rammstein aizvadījuši jau pirmos “Europe Stadium Tour” pirotehnikas pārbagātos un iespaidīgā izmēra skatuves koncertus, kuri visā Eiropā jau kādu laiku ir bijuši izpārdoti un pēdējās biļetes vien bija palikušas uz Rīgas koncertu. Šobrīd tirdzniecībā ir pieejamas pēdējās biļetes uz Sting 10. jūnija koncertu un Muse 12. jūnija koncertu, kuri arī būs neaizmirstami koncertu piedzīvojumi. Biļetes iespējams iegādāties “Biļešu Serviss” tīklā.

 “Tā negadās bieži, ka 40 000 skatītāju koncerts Latvijā ir izpārdots tik ilgu laiku pirms koncerta datuma. Lai arī šī nav pirmā Rammstein uzstāšanas Latvijā, šī viennozīmīgi ir grupas iespaidīgākā un lielākā koncertturneja kāda jebkad bijusi, kur pārējie Eiropas pilsētu koncerti tika izpārdoti vien dažās dienās. Sagaidāms, ka Rīgas koncertu apmeklēs liels skaits (vairāk  kā 10 000) apmeklētāju no ārvalstīm – lielākā daļa no Igaunijas un Somijas. Priekš šīs koncertturnejas ir speciāli izgatavota milzīga izmēra skatuve, kuru grupu uz visiem koncertiem ved līdzi un tās uzbūve un tai nepieciešamais papildaprīkojums ir jauna līmeņa izaicinājums Baltijas koncertu industrijai”, stāsta koncertu rīkotāju pārstāvis Ģirts Majors.

17. maijā Rammstein izdeva savu septīto studijas albumu “Rammstein”, kurš bija pirmais grupas studijas ieraksts pēc 10 gadu pārtraukuma, saglabājot jau iemīļotos provokācijas elementus 11 dziesmu garumā. Rammstein un viņu nenogurdināmais skanējums ir palicis lojāls oriģinalitātei, apvienojot lipīgas lirikas ar grandioziem piedziedājumiem. Par šo faktu vien Rammstein ir pelnījuši aplausus - viņu albums ir nepārprotams triumfs.

Tie, kuri nav paguvuši iegādāties biļetes uz Rammstein koncertu tiek aicināti sekot līdzi informācijai “Biļešu Serviss” mājas lapā un iespējams, ka neliels skaits biļešu kādā brīdī vēl būs pieejams, ja kādas no esošajām rezervācijām netiks izpirktas.