27. jūlijā Lucavsalā norisināsies viens no grandiozākajiem un ilgāk gaidītajiem brīvdabas rokkoncertiem. Ar iespaidīgu priekšnesumu Daugavas krastā uzstāsies viena no komerciāli veiksmīgākajām rokgrupām mūzikas vēsturē - “Red Hot Chili Peppers”. Iezīmējot vēl nebijušu notikumu Latvijas koncertvēsturē, plānots, ka iespaidīgais notikums pulcēs aptuveni 30 000 skatītāju no visas Baltijas.

Amerikāņu rokgrupa “Red Hot Chili Peppers” ieradīsies Latvijā savas pasaules koncertturnejas ietvaros, kas seko augsti novērtētā “The Getaway” albuma iznākšanai 2016. gada vasarā.

Sešu “Grammy” balvu ieguvēju 11. studijas albums ir ierindojies mūzikas aptauju un topu pirmajās vietās visā pasaulē. Rokenrola slavas zāles dalībnieku jaunais ieraksts iekaroja respektablā “Billboard” albumu topa 1 vietu. “The Getaway” ir kļuvis par grupas septīto albumu, kurš ir ierindojies Top 10. Jau pirmajā nedēļā pēc tā iznākšanas plate ierindojās topa pirmajā vietā Austrālijā, Beļģijā, Īrijā, Nīderlandē un Jaunzēlandē.

“The Getaway” producējis Danger Mouse, bet miksējis - Naidžels Godričs (Nigel Godrich). Daudzi mūzikas apskatnieki to nodēvējuši par pēdējā laika labāko grupas albumu. Respektablais izdevums “Rolling Stone” uzsver: “Šīs ir vienas no pēdējo gadu labākajām dziesmām - no mūsdienu roka krāšņākās izlases plaukta.” 

Viena no veiksmīgākajām grupām rokmūzikas vēsturē, “Red Hot Chili Peppers”, kurā apvienojušies dziedātājs Entonijs Kīdiss (Anthony Kiedis), basģitārists Flī (Flea), bundzinieks Čads Smits (Chad Smith) un ģitārists Džošs Klinghofers (Josh Klinghoffer), pārdevusi vairāk nekā 80 miljonus albumu eksemplāru un pieci no grupas albumiem ieguvuši multiplatīna statusu. Grupa nominēta 16 “Grammy” balvām, un no tām saņēmusi sešas, tostarp kategorijā “Labākais roka albums” par “Stadium Arcadium”, “Labākais romūzikas izpildījums” – par singlu “Dani California”, “Labākā rokdziesma” – par singlu “Scar Tissue” un “Labākais hārdroka vokāls” – par singlu “Give It Away”. 2012. gadā grupa tika uzņemta Rokenrola slavas zālē.

“Neapšaubāmi, “Red Hot Chili Peppers”, blakus “The Rolling Stones” ir daļa no mūzikas vēstures,” Jānis Žilde, TVNET. 

“Atšķirībā no viena otra superkolektīva šīs apvienības fenomens nav uzpūsts, bet pamatots – grupa ir ievērojama ar savu īpašo skanējumu,” Uldis Rudaks, laikraksts DIENA.

Biļetes uz “Red Hot Chili Peppers” vienīgo koncertu Baltijas valstīs nopērkamas “Biļešu servisa” kasēs un www.bilesuserviss.lv. Biļetes cena šobrīd ir 69 Cena ir spēkā, kamēr vēl ir pieejamas biļetes šajā cenu katogorijā. Vēlāk cena pieaugs. 

Skatuves priekšā būs īpaša fanu zona, biļetes cena fanu zonā - 99 . Pieejamas arī VIP biļetes, kuras nodrošinās sēdvietu tribīnē zem jumta, atsevišķu ieeju pasākuma norises vietā, atsevišķu bāru un WC, ieeju fanu zonā, automašīnas stāvvietu. VIP biļetes cena - 249 .