24 smagie kravas auto, seši tūres autobusi būs nepieciešami, lai nākošvasar līdz Arēnai Rīga nogādātu ekstravaganto, vizuāli krāšņo un muzikāli iespaidīgo Rodžera Votersa šovu US + THEM, kas būs skatāms Rīgā 24. augustā. Ne velti Votersa Ziemeļamerikas turnejas koncerti nokļuvuši kases rekordistu vidū – iespaidīgs lāzeru šovs, konfeti grēdas, dažādi lidojoši objekti, daudzdimensionālas projekcijas, kā arī, protams, augstvērtīga un izcila mūzika ikvienu no tiem padara par unikālu piedzīvojumu.  Lai visi kvalitatīvas mūzikas cienītāji varētu izbaudīt klātienē vienu no pēdējās desmitgades grandiozākajiem šoviem pasaulē un pašu lielāko un krāšņāko koncertu, kas noticis Arēnā Rīga, jau šodien, 5.oktobrī, pārdošanā nonāk biļetes uz Rodžera Votersa koncertu Rīgā, to sākotnējā cena – EUR 59, biļetes var iegādāties Biļešu serviss kasēs un bilesuserviss.lv.

US + THEM turnejā Rodžera Votersa lielākais un nozīmīgākais skatuves partneris ir kompānija TAIT, kas nodrošina skatuves aprīkojumu augstākā līmeņa māksliniekiem, tostarp Metallica, Lady Gaga un Queen, un kuras pārziņā bija arī iepriekšējā Votera koncertu sērija The Wall Live, kas tiek atzīta par vērienīgāko un ienākumus nesošāko solo mākslinieka turneju populārās mūzikas vēsturē. Apvienojot galvu reibinošās TAIT tehnoloģiju iespējas ar jaudīgāko muzikālo materiālu no Pink Floyd diskogrāfijas un aktuālajām politiskajām norisēm, ir izdevies radīt pamatīgi nostrādātu koncertšovu, kas aizrauj elpu pat visskeptiskākajam apmeklētājam. TAIT ir izstrādājuši vairākus tehnoloģiskos risinājumus īpaši šai koncertturnejai, kas ar vizuālo efektu palīdzību ļauj pilnībā atklāt Pink Floyd majestātiskās mūzikas diženumu.

48 metrus garš centrālais LED ekrāns,  īpaši šim koncertam izbūvēta 24 metrus plata galvenā skatuve, kā arī 16 unikāli, TAIT izstrādāti Rollio ekrāni, kas izvietoti visapkārt skatītājiem, kā arī lidojoši objekti un pārsteidzoši lāzeru efekti rada pavisam jaunu koncerta pieredzi, kurā multimediji ir klātesoši un paspilgtina ikvienu mūziķu pausto vēstījumu. Divas ar pusi stundas gara skaņu un gaismu kaskāde ikvienu apmeklētāju ievelk optiskā ilūzijā, liekot pilnībā izdzīvot mūzikas kvintesenci paša Rodžera Votersa acīm, savukārt rūpīgi atlasītās dziesmas gan no Pink Floyd dižākajiem albumiem, gan Votersa solo karjeras laikā tapušajiem ierakstiem liek palūkoties uz ikdienas demokrātiju no jauna skatu punkta. Īsts un dedzīgs rokenrols, kas nepieļauj nekādas atkāpes vai paviršības, turklāt ir pārliecinoši sajūgts ar pašām modernākajām tehnoloģijām, tā radot unikālu 21.gadsimta pieredzi arī klasisko vērtību cienītājiem. Ikviena no krāšņajām, reizēm arī derdzīgas sajūtas raisošajām projekcijām ir rūpīgi salāgota ar kompozīciju saturu, tā paspilgtinot katru vēstījumu. Lai arī lielākā daļa šovā skanošo dziesmu ir tapušas pirms vairāk nekā trīsdesmit gadiem, ar rūpīgi izvēlētu vizuālo materiālu tās kļūst par šodienas sociālekonomisko procesu spilgti un nesaudzīgu manifestāciju.

Lai arī turneja US + THEM vēl tikai turpina savu Ziemeļamerikas uzvaras gājienu, un Eiropā ieradīsies tikai nākošgad, jau tagad mūzikas kritiķi un šovbiznesa industrijas eksperti ir pārliecināti, ka Rodžera Votersa koncertu sērija ir gadsimta notikums, ko noteikti jāapmeklē ikvienam, kurš spēj novērtēt Pink Floyd ieguldījumu pasaules rokmūzikas attīstībā.

Biļetes uz Rodžera Votersa 24. augusta koncertu Arēnā Rīga varēs iegādāties “Biļešu Serviss” kasēs un www.bilesusserviss.lv.

Reģistrēties FBI koncertu kluba biedriem http://www.fbi.lv/lv/fbi-klubs