Koncertaģentūra FBI informē, ka šodien uzsākta biļešu pārdošana uz četru “Grammy” balvu laureātes, angļu dziedātājas Šadē (Sade) koncertu Tallinas Saku arēnā 2. novembrī. Pieejamas tikai 5900 biļetes un koncertā būs tikai sēdvietas. Šis būs mūziķes vienīgais koncerts Baltijas valstīs turnejas “Sade Live – Once In A Lifetime Tour” ietvaros.

Biļetes no šodienas ir nopērkamas “Biļešu servisa” kasēs visā Latvijā, kā arī interneta lapā www.bilesuserviss.lv. Sēdvietu cenas ir Ls 42 un Ls 49.
 
Mūzika nebija Šadē karjeras pirmā izvēle - viņa studēja modi Sv.Martina mākslas skolā un mūzikai pievērsās pēc skolasbiedru lūguma, kuri meklēja vokālisti savai grupai. Vēlāk viņa sāka uzstāties ar grupu “Pride” un viņas dziesmu “Smooth Operator” pamanīja ierakstu kompānijas “Epic Records” pārstāvji, kuri gribēja slēgt līgumu ar Šadē kā solomākslinieci, bet viņa uzstāja, ka līdzi jānāk arī trīs grupas biedriem - Stjuartam, Endrjū un Polam. Lai arī izdodot pirmo singlu “Your Love Is King”, Šadē dzīvoja pārveidotā ugunsdzēsēju stacijā bez apkures, šī kompozīcija kļuva par viņas elegantā skanējuma zīmolu un uz visiem laikiem pārvērta tās dzīvi. Šobrīd visā pasaulē Šadē pārdevusi vairāk nekā 50 miljonus albumu eksemplāru.
 
Dziedātājas pēdējais studijas albums “Soldier Of Love”, kas klajā nāca 2010. gada februārī – pēc 10 gadus ilgas pauzes, visā pasaulē pārdots multiplatīna statusā un saņēmis arī “Grammy” balvu. Pirmajā nedēļā ASV “Billboard” topā “Soldier of Love", kas sekoja pirms desmit gadiem izdotajam albumam “Lover’s Rock” un ir sestais studijas albums Šadē 25 gadu ilgajā karjerā, tika pārdots 502 000 eksemplāru. Albums 1.vietu saglabāja arī nākamajā nedēļā.
 
Kopumā Šadē kontā ir astoņi top10 albumi - seši studijas darbi, viena izlase (“The Best Of”) un viens koncertieraksts (“Lovers Live”). Līdzīgs panākums, visu izdoto albumu iekļūšana “Billboard” top10, izdevies tikai rokgrupai “Led Zeppelin”.
 
Šogad maijā klajā nāca Šadē labāko dziesmu izlase, kurā dzirdamas mūziķes skaistākās dziesmas. Izlasē iekļautas 25 dziesmas no visiem sešiem Šadē albumiem, kas iznākuši viņas vairāk kā 25 gadus ilgās karjeras laikā, kā arī 2 jaunas kompozīcijas, tostarp jauna dziesmas “Moon & The Sky” versija, kurā piedalās Jay-Z.