Koncertaģentūra FBI paziņo: 12. augustā Rīgā, Arēnā Rīga koncertu sniegs britu grupa “Simply Red”.

Biļetes tirdzniecībā Biļešu servisa kasēs un internetā www.bilesuserviss.lv būs pieejamas no pirmdienas, 6. marta plkst. 12.00.

Vairāk nekā 50 miljoni pārdotu albumu visā pasaulē, četras “Brit Awards” un deviņas „European Platinum Award” balvas, sešas reizes pirmā pozīcija prestižajā „Billboard” topā — tas raksturo grupu „Simple Red”

Grupas pirmsākumi meklējami 1984. gadā. Tās vizītkarte ir rudā dziedātāja Mika Haknela neparastā balss. Grupas debijas albums “Picture Book” ieguva platīna diska statusu un “Simply Red” 1986. gadā kļuva par tā gada vienu no veiksmīgākajiem mūzikas māksliniekiem. Tam sekoja albumi “Men and Women”, kā arī “A New Flame” ar atpazīstamo hitu “If You Don’t Now Me By Now”. Ierakstot ceturto albumu “Stars”, grupas sastāvā notika izmaiņas, taču neskatoties uz to dziesma “Something Got Me Started” kļūst par hītu un albums par 1991. gadā Lielbritānijas visvairāk pārdoto albumu. Piedzīvojot kārtējo sastāva maiņu, 1995. gadā grupa izdod albumu “Life”, kam seko albumi “Blue”, “Love and the Russian Winter” un “Home”. Likumsakarīgi, ka pēc tik daudz hītu un albumu panākumiem, grupa izdod arī labāko dziesmu izlasi.

Baltijā grupa sniegs koncertus arī Tallinā un Viļņā. Koncerti notiek sadarbībā ar koncertaģentūru „Welldone”.


Koncertu atbalstītājs: radiostacija „Star FM” — „Pārbaudīts — mūsu klausītājiem patīk!”.
Sadarbībā ar TV3, TVNET, Rīgas Viļņi, Kas Jauns, JCDecaux, ŽZL.