Koncertaģentūra „FBI” informē: šodien, 29. novembrī, tiek uzsākta biļešu tirdzniecība uz repmetāla klasiķu – grupas „Clawfinger” koncertu 23. janvārī „Sapņu fabrikā”. Rīgā grupa ieradīsies sava jaunākā, septītā studijas albuma „Life Will Kill You” popularizēšanas ietvaros.

„Clawfinger”, kuru īpašumā ir divas Zviedrijas „Grammy” balvas, savu jaunāko albumu producēja paši. Albuma ieraksts notika grupas personīgajā studijā „Fear and Loathing – Studios”, kuru mūziķi vada kopā ar saviem labiem draugiem – grupu „Meshuggah”.

„Clawfinger” solists Zaks Tells par grupas jaunāko albumu „Life Will Kill You” savā vēstulē faniem raksta: „Bez mums rokmūzikas lauciņā darbojas citas neskaitāmas grupas, tāpēc, lai nepieviltu fanu uzticību, mēs nepārtraukti koncentrējamies uz jaunām lietām repmetāla žanrā. Protams, mēs esam izdevuši jau septiņus albumus un negaidām, ka visi būs pilnīgā sajūsmā par jaunāko veikumu. Kāds varbūt pat teiks, ka mēs esam „saujiņa džeku”, kas jau septīto reizi ir izdarījuši to pašu, ko iepriekšējās reizēs. Un viņiem zināmā mērā būs taisnība, jo mēs tiešām jau septīto reizi esam izdarījuši to, ko mums patiešām patīk darīt. Mēs radām mūziku, kuras skanējums mūs dara tik atšķirīgus no citiem. Es jūtos lepns par paveikto un priecājos, ka mums vēl ir „iekšas” meklēt arvien jaunas nianses šajā jomā. Un kā teiktu mans grupas biedrs Joke Skogs: Viss ir vienkārši un skaidri – mēs esam pirmā un labākā repmetāla grupa pasaulē!”

Biļetes uz „Clawfinger” koncertu Rīgā nopērkamas no šodienas, 29. novembra plkst. 10.00 rītā. Biļetes iespējams iegādāties „Biļešu servisa” kasēs visā Latvijā („Reklamarket”, „Statoil”, „Latvijas Pasts”, „Rīgas Kongresu nams” u.c.).

Biļešu cenas: pirmās 200 stāvvietas biļetes iespējams iegādāties par īpašu cenu – 15 Ls, pēc tam tās maksās 20 Ls. Sēdvietu biļešu cena balkonā – 25 Ls.

2007. gada 29. novembris

Informāciju sagatavoja:
Anda Jansone
Preses sekretāre