Šodien, 24. maijā, iznācis solomākslinieka Sting 14. studijas albums “My Songs”, kurā iekļautas visu laiku iemīļotākās mākslinieka dziesmas jaunā skanējumā. Ar īpašu koncertu “Sting: My Songs” jau 10. jūnijā tiksimies Arēnā Rīga. Tapis zināms, ka koncerta īpašais viesis būs Londonas urbānā popa māksliniece CHINCHILLA. Pēdējās biļetes uz koncertu pieejamas “Biļešu Serviss” tīklā. 

Savā četrpadsmitajā studijas albumā “My Songs” Stings atgriežas pie 15 iecienītākajām grupas “The Police” un paša solo dziesmām. Mūziķis tās pārveido, mainot dziesmu skanējumu, dinamiku. “Es nepārtraukti eksperimentēju un vienmēr cenšos padarīt savas dziesmas pēc iespējas mūsdienīgākas, jo tās, manuprāt, ir labas dziesmas,” Stings komentē mūzikas izdevumam Billboard, atzīmējot, ka “dažreiz dziesmas tiek atpazītas pēc tehnoloģijām ar kuru palīdzību tās tika ierakstītas - pēc to ierakstīšanas tehnikas, sintezatoru skanējuma vai bungu dārdiem. Šie elementi dziesmās atstāj laika robus, tāpēc vēlējos atsvaidzināt to skanējumu.” 

“Sting: My Songs” koncertturnejas koncerts Rīgā būs dinamisks šovs, kurā skanēs mākslinieka iemīļotākās dziesmas jaunā skanējumā atainojot viņa daudzpusīgo karjeru. Koncertā varēsim dzirdēt tādas mīlētākās dziesmās kā “Englishman In New York,” “Fields Of Gold,” “Shape Of My Heart,” “Every Breath You Take,” “Roxanne,” “Message In A Bottle” un daudzas citas, kas tiks izpildītas kopā ar elektronisku roka grupu.

10. jūnija koncertā īpašais viesis būs Londonas urbānā popa māksliniece CHINCHILLA, kura izklaides aprindās pazīstama ar graujošiem koncertiem un spēcīgajiem, pašas producētajiem ierakstiem. Mākslinieces daiļradē jūtama attieksme, enerģija un gaisīgs vokāls, kas savijās ar asām, pilnvarojošām lirikām un drudžainu šarmu - kombinācija, kas patiesi aizrauj viņas klausītājus. Šī jaudīgā māksliniece jau paspējusi atskaņoti savu materiālu dažās no Lielbritānijas populārākajām koncertzālēm un ne tikai. Sākot ar neaizmirstamām uzstāšanām “The Great Escape” un “Liverpool Sound City” festivālos, līdz pat Igaunijas mūzikas balvu ceremonijai, kur CHINCHILLA kopā ar populāro igauņu mūziķi NOËP atskaņoja savu skaņdarbu teju 10 000 skatītājiem.

Biļetes uz Sting koncertu Arēnā Rīgā vēl var iegādāties “Biļešu Serviss” kasēs un www.bilesuserviss.lv