Jau šovakar “Arēnā Rīga” uzstāsies leģendārais dziedātājs sers Toms Džonss (Tom Jones). Harismātiskais mūziķis skatītājus priecēs ar saviem lielākajiem hitiem, tostarp, “It’s Not Unusual”, “Delilah”, “Kiss”, “Sex Bomb”, kā arī izpildīs kompozīcijas no jaunākajiem, kritiķu izcili novērtētajiem albumiem “Spirit In The Room” un “Praise & Blame”.

Seru Tomu Džonsu var dēvēt par dzīvu leģendu. Mūziķa vārds vienmēr bijis simbols dziesmas un balss spēkam. Unikālās vokālās dotības, talants un harismātiskā personība dziedātāju padarījusi par vienu no respektētākajiem, mīlētākajiem un novērtētākajiem māksliniekiem populārajā mūzikā.

Mūziķa nesenajam koncertam Īrijā prese veltīja cildinošākos vārdus: “Viņa balss ir tik spēcīga, kā nekad. Viņš izskatās lieliski, un tā vien gribas viņu nodēvēt par velsiešu Šonu Koneriju. Toms Džonss ir satriecošs!”

74 gadus vecais mūziķis Rīgā ieradās trešdien vēlu vakarā un šodien pirms koncerta, iespējams, nedaudz apskatīs arī pilsētu.

“Arēnas Rīga” durvis koncerta apmeklētājiem tiks atvērtas plkst. 18.00, bet Toma Džonsa uzstāšanās sāksies plkst. 20.00.

Biļetes uz Toma Džonsa koncertu vēl var iegādāties www.ticketpro.lv un “Ticketpro” kasēs TC “Galleria Riga”, “Spice”, “Domina Shopping”, “Rīga Plaza”, “Sky&More”, “Olimpia”, “Rimi “Alfa””, “Rimi “Valdemārs””, “Rimi” Pulkveža Brieža ielā, “Rimi” Stirnu ielā, “Rimi “Galerija Azur”” informācijas centros u.c.

Koncertā būs tikai sēdvietas. Biļešu cenas - no EUR 39.