Koncertaģentūra "FBI" informē: grupa "Depeche Mode" ir spiesta atcelt koncertu 25. maijā Rīgā, "Skonto" futbola stadionā. Tiek atcelts arī 23. maijā paredzētais koncerts Varšavā un 27. maijā plānotais koncerts Viļņā. Grupa jau iepriekš bija spiesta atcelt sešus stadionu koncertus (Atēnās, Stambulā, Bukarestē, Sofijā, Belgradā, Zagrebā) solista Deiva Gahana (Dave Gahan) slimības dēļ, kas viņu pārsteidza neilgi pirms tūres otrā koncerta sākuma Atēnās 12. maijā. Pašreiz tiek plānots, ka visi kocerti, ieskaitot uzstāšanos Rīgā, tiks pārcelti un notiks septembrī. Precīzu informāciju grupas pārstāvji sola sniegt tuvāko nedēļu laikā.

Koncertaģentūras "FBI" direktore Inga Kadeka: "Grupas pārstāvji šodien mūs informēja, ka dakteri pieņēmuši lēmumu "Depeche Mode" solistam Deivam Gahanam noteikt ilgāku atveseļošanās laiku, lai grupas līderis pilnībā atgūtos no pārciestās slimības."
 
Grupa "Depeche Mode" atvainojas visiem faniem Rīgā par sagādātajām neērtībām un cer, ka Deiva Gahana veselības stāvoklis ļaus atsākt turneju jau tuvākajā laikā.
 
Visi biļešu īpašnieki tiek aicināti saglabāt biļetes, plašāka informācija sekos drīzumā.