Koncertaģentūra "FBI" informē: biļetes uz Madonnas koncertu 4. augustā Tallinā ir izpārdotas. Kopumā tirdzniecībā nonāca vairāk nekā 70 000 biļetes, kas tika izpirktas aptuveni diennakts laikā, un no tām vairāk nekā 10 000 tika iegādātas Latvijā.

 
Šāds biļešu pirkšanas ātrums ir vēsturisks rekords ne vien koncertaģentūras "FBI" rīkoto pasākumu vēsturē, bet Baltijas valstu šovbiznesā kopumā. Madonnas koncerta biļešu realizācija ātrumā pārspēja iepriekšējo rekordu, kas piederēja grupai "Metallica", kuras koncerts 70 000 ietilpīgajā Tallinas Dziesmu svētku estrādē 2006. gadā tika izpārdots trīs dienu laikā. Tas ir arī savdabīgs rekords Latvijai, jo līdz šim vēl nekad uz koncertu ārpus mūsu valsts nav pārdots tik ievērojams biļešu skaits tieši Latvijā.
 
Koncertaģentūras "FBI" direktore Inga Kadeka uzskata: "Madonnas koncerta biļešu pārdošanas ātrums izkliedēja mītu, ka Latvijas iedzīvotāji baidās izdarīt pirkumus ar interneta starpniecību. Tieši otrādi, vairāk nekā 90% pārdoto biļešu "Ticketpro" mājas lapā tika iegādātas kā e-biļetes. Biļešu pārdošanas punktos "Arēnā Rīga" un kinoteātrī "Cinamon" rindas veidojās tikai no rīta. Tas viennozīmīgi parāda, ka mūzikas mīļotāji Latvijā ir atvērti interneta tehnoloģiju izmantošanai biļešu iegādei. Pateicoties "Ticketpro" sistēmai mēs spējām arī  ierobežot biļešu nonākšanu spekulantu rokās, jo viena pirkuma limits bija 6 biļetes. Tas nodrošināja, ka pie Madonnas koncerta biļetēm tiek pēc iespējas vairāk mūziķes īsto fanu, nevis cilvēki, kas nodarbojas ar biļešu pārpārdošanu."
 
Koncertaģentūra "FBI" arī aicina cilvēkus nekādā gadījumā neiegādāties biļetes no spekulantiem. I. Kadeka: "Oficiālā biļešu tirdzniecība notika tikai ar "Ticketpro" sistēmas palīdzību. Tas garantē, ka katrai biļetei ir unikāls svītrkods, kas pie ieejas pasākumā tiks noskenēts. Par derīgu biļeti tiks atzīta biļete, kuras svītrkods tiks nolasīts pirmais. Tātad, ja iegādājaties biļeti melnajā tirgū, riskējat ka tā ir oriģināla kopija un tādā gadījumā jūs nevarēsiet iekļūt koncertā."
 
Tuvākajās dienās dažas biļetes vēl var parādīties biļešu tirgotāja "Ticketpro" mājas lapā (www.ticketpro.lv) — tas ir saistīts ar datu apstrādes procesu, darījumu pārbaudīšanu un apstiprināšanu. Papildu biļetes pēcāk pārdošanā laist netiek plānots, tādejādi šī ir pēdējā iespēja iegādāties biļetes.
 
I. Kadeka arī piebilst: "Raugoties uz pieprasījumu pēc Madonnas biļetēm, esmu gandrīz pārliecināta, ka mēs varētu izpārdot vēl vienu popmūzikas karalienes koncertu!"
 
Popmūzikas karaliene Madonna Tallinā uzstāsies savas pasaules turnejas "Sticky & Sweet Tour" ietvaros.