Koncertaģentūra „FBI” paziņo: 21. jūnijā „Arēnā Rīga” koncertu sniegs viens no atzītākajiem un arīdzan seksīgākajiem rokmūzikas meistariem – Lenijs Kravics. Četru „Grammy” balvu īpašnieks Rīgā ieradīsies sava jaunākā albuma „It Is Time For A Love Revolution” popularizēšanas ietvaros un izpildīs kā jaunākās dziesmas, tā savus lielākos hitus.

Jaunais Lenija Kravica ieraksts debitējis topos kā viens no veiksmīgākajiem mūziķa albumiem, ko viņš izdevis savas divdesmit gadu ilgās karjeras laikā. „It Is Time For A Love Revolution”, kas izdots pēc četru gadu ilgas pauzes, īsā laikā nokļuva Japānas, Argentīnas un Šveices topu augšgalā, kā arī populārāko albumu pieciniekā Kanādā, Vācijā, Francijā, Austrijā, Holandē un Itālijā. Savukārt žurnāla „Billboard” veidotajā 200 pārdotāko albumu topā ASV, Kravica jaunā plate, pateicoties 73 000 pārdotajām kopijām, debitēja augstajā ceturtajā pozīcijā. Respektablais žurnāls „Rolling Stone” nosaucis šo albumu par Lenija Kravica visu laiku labāko darbu.

Visas albumā dzirdamās dziesmas sarakstījis, producējis un izpildījis mūziķis pats. Leniju Kravicu pamatoti var dēvēt par multiinstrumentālistu – viņš spēlē uz visdažādākajiem mūzikas instrumentiem, sākot no ģitāras un klavierēm, līdz pat saksofonam. „Es vienkārši dievinu šo albumu un tā noskaņu. Es jūtos kā brīvā vaļā palaists bērns, kuru neviens neierobežo un kas var darīt, ko vēlas. Tādu brīvības sajūtu, kā ierakstot šo albumu, savas karjeras laikā vēl ne reizi nebiju jutis. Šķiet, ka es esmu atšķīris jaunu nodaļu savas mūziķa karjeras biogrāfiskajā grāmatā,” raksturojot jauno albumu, stāsta Lenijs Kravics.

Talantīgā mūziķa kontā ir astoņi studijas albumi – „Let Love Rule” (1989. g.), „Mama Said” (1991. g.), „Are You Gonna Go My Way” (1993. g.), „Circus” (1995. g.), „5” (1998. g.), „Lenny” (2001. g.), „Baptism” (2004. g.) un „It Is Time For A Love Revolution” (2008. g.).

Paralēli savai solo karjerai 43 gadus vecais rokmūziķis sacer, izpilda un producē dziesmas arī citiem slaveniem mūziķiem. Lenijs Kravics ir Madonnas hita „Justify My Love”, franču dziedātājas Venesas Paradī albuma „Vanessa Paradis” un grupas „Aerosmith” dziesmas „Line Up” līdzautors un producents. Kravics piedalījies arī „Rolling Stones” solista Mika Džegera divu albumu tapšanā. Lenija izpildītās kompozīcijas kā tituldziesmas dzirdamas tādās filmās kā „Bad Boys 2” un „Austin Powers: The Spy Who Shagged Me”.

Lenijs Kravics ir četrkārtējs „Grammy” balvas ieguvējs, turklāt šo apbalvojumu viņš saņēma četrus gadus pēc kārtas kā „Labākais rokmūzikas izpildītājs”.

Jau martā mūziķis uzsāks divu gadu ilgo pasaules turneju, kuras ietvaros ar koncertu iegriezīsies arī Latvijā. Gada sākumā mūziķim bija veselības problēmas, taču šobrīd Lenijs Kravics ir izārstējies un gatavs doties turnejā.

Par vienu no gadsimta ģeniālākajiem mūziķiem dēvētais Lenijs Kravics koncertā 21. jūnijā „Arēnā Rīga” izpildīs kompozīcijas no sava jaunākā albuma, ieskaitot hitu „I’ll Be Waiting”, kā arī savas lieliskākās kompozīcijas, ko kritiķi raksturo kā unikālu roka, „funk”, regeja, džeza, „folk” un „soul” mūzikas sajaukumu.

Biļetes uz Lenija Kravica koncertu Latvijā iespējams iegādāties sākot ar 3. martu no plkst. 10.00 visās „Biļešu servisa” kasēs un internetā www.bilesuserviss.lv.

Stāvbiļešu pamatcena būs 25 Ls. Sēdvietas maksās 25 Ls, 30 Ls, 35 Ls un 50 Ls (atkarībā no attāluma līdz skatuvei). Tirdzniecībā būs pieejamas arī VIP biļetes par 100 Ls gabalā. VIP biļete ietver: sēdvietu atsevišķā ložā, atsevišķu VIP ieeju, vietu autostāvvietā pie ložu ieejas, uzkodas un dzērienus, atsevišķu bāru ložu stāvā un atsevišķu terasi smēķētājiem.

Jau šodien, 25. februārī, tiek uzsākta koncerta biļešu iepriekšpārdošana „American Express” kredītkaršu īpašniekiem un „FBI Concert Club” biedriem. „American Express” kredītkaršu īpašnieki biļetes var iegādāties visās „Biļešu servisa” kasēs, maksājot ar kādu no „American Express” kredītkartēm vai uzrādot to gadījumā, ja termināls nav pieejams, nedarbojas vai pārdošanas punkts nepieņem attiecīgās kartes. Iepriekšpārdošana nenorisināsies internetā. Pirmo 1000 stāvbiļešu akcijas cena ir 20 Ls.