Koncertaģentūra "FBI" informē: Biļetes uz Madonnas koncertu Tallinā visā Baltijā varēs iegādāties vienotā online sistēmā, kuras darbību nodrošinās viena no Eiropā lielākajām biļešu izplatītājkompānijām – "TICKETPRO".
 
Biļešu tirdzniecība uz Madonnas šovu, kas notiks 4. augustā Tallinas Dziesmu svētku estrādē, sāksies 5. martā plkst. 10.00. Biļetes varēs iegādāties interneta mājas lapā www.ticketpro.lv. Tikai pirmajā biļešu tirdzniecības dienā biļetes no plkst. 10.00 līdz plkst. 20.00 būs iespējams nopirkt arī speciālās kasēs kinoteātrī "Cinamon" (t/p "Alfa") un “Arēnā Rīga”. Stāvbiļetes cena būs 43 Ls. Tirdzniecībā nonāks arī 5 000 biļetes fanu zonā, kas atradīsies skatuves priekšā, un tās maksās 90 Ls. Būs pieejams arī 300 VIP biļetes, to cena būs 180 Ls.
 
No šodienas darbu uzsāk īpašā Madonnas koncerta info līnija. Zvanot uz numuru 1180 iespējams uzzināt informāciju par pasākumu un biļešu tirdzniecību. Informāciju var saņemt trīs valodās – latviešu, krievu un angļu.
 
Kompānija "TICKETPRO" šobrīd darbojas 15 valstīs. Septiņpadsmit gadu ilgās darbības laikā kompānija pārdevusi vairāk nekā simts miljonu biļešu uz dažāda mēroga pasākumiem. Kopš 1992. gada "TICKETPRO" sistēmā tiek tirgotas biļetes uz lielāko mūzikas zvaigžņu turneju koncertiem. Līdzās Madonnas koncertiem, "TICKETPRO" nodrošinājuši tādu grandu kā "U2", "Metallica", "The Rolling Stones", "Pink Floyd", Maikla Džeksona, "Iron Maiden", "AC/DC", Lenija Kravica, "Depeche Mode", Robija Viljamsa un daudzu citu mākslinieku koncertu biļešu tirdzniecību visā pasaulē. Madonnas koncerts Tallinā būs jau astotais mūziķes "Sticky & Sweet Tour" tūres  šovs, uz kuru biļetes tiek tirgotas "TICKETPRO" sistēmā.
 
Kā atzīst "TICKETPRO" izpilddirektors Seržs Grimo, Madonnas koncerts Tallinā būs lieliska iespēja visās Baltijas valstīs ieviest jaunu biļešu iegādes sistēmu. "Sava pakalpojuma ieviešanu Baltijas valstīs mēs plānojām jau vairākus gadus. "TICKETPRO" mērķis vienmēr ir bijis arvien jaunu tehnoloģiju ieviešana biļešu izplatīšanas jomā. "TICKETPRO" nodrošina, lai visgaidītāko mūziķu koncertu biļetes to gribētāju rokās nonāk ātri un ērti un bez papildu samaksas par interneta veikala izmantošanu."
 
"TICKETPRO" sistēmas izmantošana ir ļoti vienkārša – pēc biļetes iegādes mājaslapā www.ticketpro.lv ikviens var uzreiz vai vēlāk savu e-biļeti izdrukāt un doties uz koncertu. Par biļešu iegādi papildu komisija netiek iekasēta. Toties par papildu samaksu iespējams izmantot pakalpojumu, kas nodrošina biļetes nosūtīšanu pa pastu uz vajadzīgo adresi. 
 
Pēc koncertaģentūras "FBI" vadītāja Baltijas valstīs Pītera Rebanes vārdiem, līdz ar "TICKETPRO" ienākšanu Latvijas, Igaunijas un Lietuvas tirgos, tiks atvērta jauna lapaspuse biļešu tirdzniecības vēsturē. "Kompānija "TICKETPRO" ir nopietns tirgus spēlētājs, kurš ir pierādījis, ka pat uz vispieprasītākajiem koncertiem, kad liels skaits cilvēku vienlaicīgi internetā iegādājas biļetes, spēj nodrošināt nevainojamu sistēmas darbību. Baltijas valstīs mūzikas mīļotājiem biļešu iegāde būs ērta, ātra un bez papildu izdevumiem. Cilvēkiem vairs nebūs jāstāv garās rindās pie kasēm, tā vietā ļoti ātri un ērti biļeti varēs iegādāties "TICKETPRO" mājaslapā www.ticketpro.lv. Izmantot šo biļešu iegādes veidu ir tikpat viegli kā lietot internetbanku."
 
Uz Madonnas šovu 4. augustā Tallinas Dziesmu svētku estrādē pārdošanā nonāks aptuveni 70 000 biļešu. Koncertaģentūras "FBI" direktore Inga Kadeka atzīmē: "Domāju, visus Madonnas cienītājus Baltijas valstīs šodien patīkami iepriecināja ziņa, ka stāvbiļete uz mūziķes koncertu Tallinā maksās tikai 43 Ls – tas ir gandrīz uz pusi lētāk, nekā, piemēram, maksāja Madonnas koncerta biļete Helsinkos." I. Kadeka arī norāda: "Pagājušonedēļ visas 80 000 biļetes uz mūziķes koncertu Helsinkos tika izpārdotas divu stundu laikā. Ļoti īsā laikā tika izpārdoti arī koncerti Londonā, Mančesterā, Vertherā (Beļģijā), Oslo un Gēteborgā, kur katra koncerta ietilpība mērojama no 20 000 līdz 70 000 apmeklētājiem. Turklāt Londonā, Mančesterā un Gēteborgā jau izziņoti papildkoncerti. Šie fakti atkārtoti apliecina milzīgo interesi par Madonnas koncertiem un nav šaubu, ka arī pēc Tallinas koncerta biļetēm pieprasījums būs iespaidīgs."
 
Popmūzikas karaliene Igaunijā uzstāsies savas pasaules tūres "Sticky & Sweet Tour" ietvaros. Pirms dziedātājas publiku iesildīs pasaulē atzītais dīdžejs Pols Okenfolds.
 
Jau no pirmdienas, 2. marta, plkst. 10.00 mājaslapā www.ticketpro.lv tiks uzsākta koncerta biļešu iepriekšpārdošana "FBI" koncertu kluba biedriem. Piedāvājums attiecas arī uz visiem interesentiem, kas līdz šim "FBI" koncertu klubā nav reģistrējušies. Reģistrēties iespējams "FBI" mājas lapā (www.fbi.lv).