Koncertaģentūra „FBI” informē: biļetes uz populārās kanādiešu dziedātājas Avrilas Lavinjas koncertu sāks tirgot 4. februārī no plkst. 10.00 visās „Biļešu servisa” kasēs un internetā. Rokmūzikas princeses Avrila Lavinjas koncerts notiks 2. jūlijā „Arēnā Rīga”.

„World Music Awards 2007” ceremonijā, kurā tiek noteikti gada veiksmīgākie izpildītāji, Avrila apsteidza tādas mūziķes kā Pinku, Eimiju Vainhausu un Nelliju Furtado. Tas nozīmē, ka Avrila Lavinja Latvijā ieradīsies pasaulē atzītākās poproka dziedātājas statusā — viņas jaunākais albums „The Best Damn Thing” kopš izdošanas pārdots vairāk nekā 5 miljonos eksemplāru.

Mūziķe, kas savu debijas albumu „Let Go” izdeva 17 gadu vecumā, šodien ir viena no populārākajām dziedātājām pasaulē. Debijas albuma singli „Complicated” un „Sk8er Boi” neilgi pēc izlaišanas iekaroja daudzu valstu topu augstākās pozīcijas, un Avrila Lavinja uzreiz kļuva par pasaules mēroga mūzikas sensāciju. Albums „Let Go” atnesa dziedātājai tādus titulus kā „Gada atklājums mūzikā” un „Vislabāk pārdotā kanādiešu izpildītāja”, kā arī astoņas „Grammy” nominācijas un vienu „Grammy” balvu. Avrila kļuva par jaunāko izpildītāju, kuras singls sasniedzis pirmo vietu prestižajā Lielbritānijas topā. Dziedātājas otrais albums „Under My Skin” uzreiz pēc izdošanas ierindojās vairāk nekā desmit valstu topu pirmajās vietās.

Jaunākais mūziķes albums „The Best Damn Thing” tika izdots 2007. gadā. Albumā ir tādi hiti kā „Girlfriend”, „When You’re Gone”, „Hot”, kā arī balāde „Keep Holding On”, kas speciāli sarakstīta fantastikas filmai „Eragons” („Eragon”). Kā atzīst pati dziedātāja, jaunākā albuma materiālam viņu iedvesmoja iepriekšējā koncertturneja. „Man ļoti patīk sniegt koncertus, braukt koncertturnejās. Un tā kā daudz laika sanāk pavadīt uz skatuves, gribējās, lai dziesmas ir jautras! „The Best Damn Thing” ir jautrs, ātrs, moderns, kā arī nedaudz nerātns albums. Tajā ir tikai trīs lēnās dziesmas — tātad tas ir ideāli piemērots, lai uzstātos „dzīvajā”!”

Jaunākā albuma popularizēšanas ietvaros 2. jūlijā Avrila Lavinja uzstāsies „Arēnā Rīga”. „Es ar nepacietību gaidu jaunās koncertturnejas sākumu. Ir pienācis īstais laiks, lai dotos kārtīgi patrakot! Ar grupu esam sagatavojuši pilnīgi jaunu šovu, kas kardināli atšķiras no tā, kādu mani skatītāji ir pieraduši redzēt uz skatuves. „The Best Damn Tour” turnejas koncertos valda jautrība, dejas un pozitīvs noskaņojums! Sagatavojaties pamatīgam tusiņam,” saka Avrila Lavinja.

Biļetes uz Avrilas Lavinjas koncertu Rīgā tirdzniecībā nonāks pirmdien, 4. februārī plkst. 10:00 rītā. Biļetes varēs iegādāties „Biļešu servisa” kasēs visā Latvijā.

Pirmo 1000 stāvbiļešu cena būs 15 Ls (tikai skolēniem un studentiem, pie ieejas koncertā uzrādot attiecīgo apliecību), pārējiem tās maksās 20 Ls. Sēdvietas maksās no 25 Ls līdz 35 Ls.

Jau šo otrdien, 29. janvārī, plkst. 10.00 sāksies koncerta biļešu iepriekšpārdošana „FBI Concert Club” biedriem. Lai iegādātos biļeti, jāizdrukā saņemtā e-pasta vēstule un tā jāuzrāda jebkurā „Biļešu servisa” kasē pirms pirkuma veikšanas. Piedāvājums attiecas arī uz visiem interesentiem, kas līdz šim vēl nebija reģistrējušies. Reģistrēties iespējams „FBI” mājas lapas sadaļā „FBI KLUBS”.

Informāciju sagatavoja:
Anda Jansone
Preses sekretāre