Koncertaģentūra „FBI” informē: Lielbritānijas kulta grupa „Depeche Mode”, kas 25. maijā sniegs koncertu „Skonto” futbola stadionā, Rīgā, ir noslēgusi darbu pie sava jaunākā albuma ieraksta. Grupas dalībnieki Deivs Gahans, Mārtins Gors un Endijs Flečers pie jaunā materiāla strādāja vairāk nekā pusgadu un jau aprīlī tas nonāks mūzikas veikalu plauktos.

Albumā, kura nosaukums pagaidām vēl netiek atklāts, visticamāk tiks iekļautas 13 dziesmas – tostarp „Wrong” un „Peace Will Come to Me”, kuru fragmentus grupa jau atskaņoja tūres izziņošanas preses konferencē Berlīnē.
 
„Šoreiz mēs varējām būt gana izvēlīgi, jo, strādājot pie jaunā ieraksta, radījām tik daudz kompozīciju, kā vēl nekad,” atzīst Deivs Gahans. „Protams, nevarējām iekļaut visas sacerētās dziesmas, bet esam pārliecināti, ka izvēlējāmies spēcīgākās un jaunais albums būs lielisks.”
 
Grupa Ņujorkā pabeigusi arī pirmā singla „Wrong” videoklipa filmēšanu. „Depeche Mode” dalībnieki atzīst, ka videoklips grupas cienītājus pārsteigs ar savu inovatīvo risinājumu. Grupas pārstāvji norāda, ka mūzikas kanālos video varēs novērtēt jau februārī.
 
Maijā „Depeche Mode” dosies vērienīgā Eiropas turnejā, kuras ietvaros uzstāsies arī Rīgā. Koncerts notiks 25. maijā, „Skonto” futbola stadionā. Kā jau ziņots, jaunās turnejas „TOUR of the UNIVERSE” koncerti norisināsies lielāko Eiropas pilsētu stadionos un pateicoties milzīgajai interesei dažviet jau izsludināti papildkoncerti – kā, piemēram, Diseldorfas „LTU Arena” stadionā (Vācijā) un Leipcigas „Zentralstadion” (Vācijā). Tūre paplašināta arī ar uzstāšanos Nansī (Francijā). Paredzams, ka „Depeche Mode” tūre būs viens no centrālajiem mūzikas notikumiem 2009. gadā.
 
Jaunais „Depeche Mode” ieraksts, kas seko 2006. gadā izdotajam „Playing The Angel”, būs grupas 12 studijas albums viņu 28 gadus ilgajā karjerā. „Depeche Mode” savas pastāvēšanas vēsturē pārdevuši vairāk nekā 75 miljonus albumu kopiju visā pasaulē.
 
Biļetes iespējams iegādāties „Biļešu servisa” kasēs visā Latvijā, kā arī internetā www.bilesuserviss.lv. Stāvbiļetes cena ir 30 Ls. Vēl pieejamas pēdējās biļetes fanu zonā par 45 Ls. Sēdvietas maksā sākot no 40 Ls.