Elektroniskās mūzikas dzīvās leģendas grupa “Depeche Mode” paziņojusi, ka grupas jaunais albums “Sounds Of The Universe” Eiropā iznāks 20.aprīlī “Mute Records” paspārnē.
 
Albums, kas ierakstīts Santa Barbarā un Ņujorkā, būšot pats enerģiskākais pēdējo desmit gadu laikā, apgalvo albuma izplatītāji. Lielākoties dziesmas sacerējis Mārtins Gors, taču kā otrais dziesmu autors tiek minēts arī Deivs Gahans. Strādājot pie jaunā albuma, grupa atkal apvienojusies ar producentu Benu Hilleru (“Blur”, “Doves”, “Elbow”), kurš, runājot grupas pārstāvju vārdiem, “strādājis ar grupu, palīdzot piešķirt albumam pārlaicīgu skaņu”.
 
Pirmais jaunā albuma singls būs dziesma “Wrong”.  Starp albumā iekļautajām dziesmām grupa paziņojumā bez singla izceļ arī tādas kompozīcijas kā “Jezebel”, “In Chains” un “Hole To Feed”.
 
Kā ziņots, maijā “Depeche Mode” dosies vērienīgā albuma popularizēšanas turnejā, kuras ietvaros uzstāsies arī Rīgā. Koncerts notiks 25. maijā, “Skonto” futbola stadionā. Jaunās turnejas “TOUR of the UNIVERSE” koncerti norisināsies lielāko Eiropas pilsētu stadionos un pateicoties milzīgajai interesei dažviet jau izsludināti papildkoncerti - kā, piemēram, Diseldorfas “LTU Arena” stadionā (Vācijā) un Leipcigas “Zentralstadion” (Vācijā). Paredzams, ka “Depeche Mode” tūre būs viens no centrālajiem mūzikas notikumiem 2009. gadā.
 
Jaunais “Depeche Mode” ieraksts, kas seko 2006. gadā izdotajam “Playing The Angel”, būs grupas 12 studijas albums viņu 28 gadus ilgajā karjerā. “Depeche Mode” savas pastāvēšanas vēsturē pārdevuši vairāk nekā 75 miljonus albumu kopiju visā pasaulē.
 
Biļetes uz Rīgas koncertu iespējams iegādāties “Biļešu servisa” kasēs visā Latvijā, kā arī internetā www.bilesuserviss.lv. Stāvbiļetes cena ir 30 lati. Vēl pieejamas pēdējās biļetes fanu zonā par 45 latiem. Sēdvietas maksā sākot no 40 latiem.