Koncertaģentūra "FBI" informē: šobrīd plānots, ka "Depeche Mode" pasaules tūre "TOUR of the UNIVERSE" atsāksies ar koncertu Varšavā, Polijā, 23. maijā – divas dienas pirms mūziķu uzstāšanās Latvijā. Grupa bija spiesta atcelt sešus koncertus (Atēnās, Stambulā, Bukarestē, Sofijā, Belgradā un Zagrebā) solista Deiva Gahana (Dave Gahan) slimības dēļ, kas viņu pārsteidza neilgi pirms koncerta sākuma Atēnās. Visi seši šobrīd atceltie koncerti tiks pārcelti un notiks vasaras beigās.

Koncertaģentūras "FBI" direktore Inga Kadeka: "Mēs visi vēlam Deivam veselību un drīzu atveseļošanos. Ja ārstēšanās ritēs bez sarežģījumiem, plānots, ka jau nākamās nedēļas beigās Deivs atkal būs uz skatuves. "Depeche Mode" pārstāvji mūs vakar informēja, ka šīs izmaiņas tūres sākumdaļā neietekmēs koncerta norisi Latvijā, un koncerts, kā plānots, notiks 25. maijā "Skonto" futbola stadionā."
 
No "Depeche Mode" pārstāvjiem saņemtā informācija liecina, ka lēmums par koncertu pārcelšanu tika pieņemts, lai grupas līderis varētu pilnvērtīgi atveseļoties un atpūsties pēc pārciestās slimības.
 
Šobrīd smagās mašīnas ar koncertiem nepieciešamo tehniku jau devušās uz Polijas galvaspilsētu un plānots, ka pēc atveseļošanās kopā ar grupas biedriem turp dosies arī Deivs Gahans.
 
"Depeche Mode" koncerts Rīgā norisināsies 25. maijā "Skonto" futbola stadionā. Biļetes uz "Depeche Mode" koncertu nopērkamas "Biļešu servisa" kasēs visā Latvijā un internetā www.bilesuserviss.lv. Stāvbiļetes cena ir 30 Ls. Vēl pieejamas biļetes fanu zonā par 45 Ls, bet sēdvietas maksā sākot no 40 Ls.