Koncertaģentūra FBI informē: pirms slavenā britu mūziķa sera Eltona Džona un viņa grupas koncerta, kas 14. septembrī norisināsies „Arēnā Rīga”, notiks apjomīgi sagatavošanās darbi. Eltona Džona koncertā skatuves aizmugurē būs novietots grandiozs ekrāns, kas klātesošajiem garantēs aizraujošu priekšnesumu.

Visas koncertam nepieciešamās gaismas un skaņas iekārtas Latvijā tiks nogādātas sešās smagajās mašīnās. Dienu pirms koncerta arēnā tiks nogādātas arī sera Eltona Džona klavieres. Eltona Džona tehniskais personāls Latvijā ieradīsies četros autobusos un kopumā „Arēnā Rīga” par koncerta tehnisko uzbūvi būs atbildīgi vairāk kā 100 cilvēku. Koncertam nepieciešamā aprīkojuma uzstādīšana sāksies koncerta dienā jau no pulksten astoņiem rītā.

Sera Eltona Džona koncerta laikā uz skatuves atradīsies arī grandiozs ekrāns. Milzīgais ekrāns ir izgatavots izmantojot pašas mūsdienīgākās tehnoloģijas. Ekrāns sastāv no 500 kvadrātmetru liela fona auduma, kurā iestrādāti pusotrs miljons optisko kabeļu. Pēc speciālistu novērtējuma, tāda izmēra un sarežģītības līmeņa ekrānu skaits pasaulē ir neliels. Ekrāns, kas tiks izmantots Eltona Džona koncertā Latvijā, nodrošinās augstas kvalitātes krāsainu attēlu. Šāda ekrāna vērtība ir ap pusmiljonu latu, bet tā svars pārsniedz tonnu.

Eltona Džona koncertu tehniskais producents Baltijas valstīs Tarmo Krimms, kas jau sešus gadus ir atbildīgs arī par „Eirovīzijas” dziesmu konkursa fināla producēšanu, komentē: „Skatuves uzbūve un noformējums Eltona Džona koncertā radīs „Arēnā Rīga” nepiespiestas atmosfēras sajūtu. Lielais ekrāns ir vizuāli efektīgs un tajā tiks producētas pārsvarā dažādas gaismas instalācijas, kas papildinās mūziķa uzstāšanos.”

Rīgā Eltons Džons uzstāsies ar „Lielāko hitu koncertu” un izpildīs savas slavenākās kompozīcijas. Eltons Džons uz skatuves kāps kopā ar savu rokgrupu un koncerta apmeklētāji varēs vērot aizraujošu priekšnesumu.

Biļetes uz pasaulslavenā mūziķa koncertu nopērkamas „Biļešu servisa” un „Reklamarket” kasēs visā Latvijā, kā arī visās „Statoil” degvielas uzpildes stacijās.

Biļetes vēl iespējams iegādāties sekojošās cenu kategorijās: stāvvieta 29 Ls, sēdvieta 39 Ls.

2007. gada 7. septembris

Informāciju sagatavoja:
Marketinga un sabiedrisko attiecību speciālists
Kristaps Kārkliņš