Koncertaģentūra „FBI” informē: jau šosvētdien, 20. jūlijā „Skonto” futbola stadionā norisināsies grupas „METALLICA” vienīgais koncerts Baltijas valstīs. Grupas uzstāšanos vēros vairāk nekā 30 000 skatītāju un līdz ar to tas kļūs par pēdējo gadu lielāko kādas ārvalstu grupas vai izpildītāja koncertu Latvijā.

„Skonto” kompleksa teritorijā apmeklētāji varēs iekļūt no plkst. 13.00, kur jau darbosies ēdienu un dzērienu tirdzniecības vietas, bet plkst. 17.00 tiks atvērtas koncerta norises vietas ieejas. Plkst. 19.00 savu uzstāšanos sāks grupa „Sword” (ASV), bet plkst. 20.00 uz skatuves kāps grupa „Down” (ASV). „METALLICA” koncerts sāksies īsi pēc plkst. 21.00 un ilgs divas stundas.

Vistuvāk skatuvei atradīsies speciāla fanu zona ierobežotam cilvēku skaitam un tajā varēs iekļūt tie fani, kas stadionā ieradīsies visātrāk. Drošības apsvērumu dēļ futbola laukums šajā vietā būs atdalīts ar norobežojošām barjerām, lai garantētu skatuvei tuvāk esošo cilvēku drošību.

Kopējais pasākuma ilgums paredzēts aptuveni piecas stundas. Pasākuma norises vietā koncerta apmeklētāji varēs ieturēt maltīti un iegādāties dzērienus 80 tirdzniecības punktos, kas atradīsies „Skonto” kompleksa teritorijā.

Par drošību pasākumā rūpēsies vairāk nekā 250 apsargu. Sakarā ar augsto skaņas līmeni un lielo apmeklētāju skaitu, koncerta rīkotāji iesaka uz koncertu neņemt līdzi mazus bērnus.

Ieejas: Koncerta norises vietā būs iespējams iekļūt pa galveno ieeju Melngaiļa ielas pusē un vairākām ieejām Hanzas ielas pusē, atkarībā no sektora, kas norādīts uz biļetes, kā arī caur „Skonto” halli (no Strēlnieku un Hanzas ielām).

Stāvvietu biļešu īpašniekiem iekļūšana koncertā plānota pa ieeju no Melngaiļa ielas puses, kā arī pa ieejām Hanzas ielas pusē, atkarībā no informācijas, kas norādīta uz biļetes. Papildus varēs izmantot ieejas caur „Skonto” halli (no Strēlnieku un Hanzas ielām).

A, B, C, D, E, F, G sektoru biļešu īpašniekiem iekļūšana koncertā paredzēta pa galveno ieeju no Melngaiļa ielas puses. I, J, K, L, M, N, O, P, R, S, T, U, V sektoru biļešu īpašniekiem iekļūšana koncertā iespējama pa jebkuru no ieejām Hanzas ielas pusē.

Satiksmes ierobežojumi:
20. jūlijā no plkst. 13.00 līdz pat plkst. 24.00 būs slēgta visa veida transportlīdzekļu satiksme (izņemot operatīvo transportu, kā arī iedzīvotāju un uzņēmumu, kuri atrodas tālāk minētajās ielās un ielu posmos, transportlīdzekļu piebraukšanu pie dzīves vietas vai uzņēmumam un transportlīdzekļiem ar speciālām caurlaidēm novietošanai maksas autostāvvietā) Hanzas ielas posmā no Krišjāņa Valdemāra ielas līdz Skanstes ielai, Emīla Melngaiļa ielā, Strēlnieku ielas posmā no Dzirnavu ielas līdz Hanzas ielai, Vesetas ielas posmā no Hanzas ielas līdz Sporta ielai, Antonijas ielas posmā no Emīla Melngaiļa ielas līdz Dzirnavu ielai, Zaļajā ielā.

Auto novietošana:
Tiem, kas plāno uz koncertu doties ar automašīnu, organizatori iesaka izmantot pie „Arēnas Rīga” esošo autostāvvietu, kur koncerta dienā no plkst. 16.00 līdz plkst. 24.00, samaksājot 2 latus, būs iespējams novietot auto un uz „Skonto” futbola stadionu tālāk doties kājām vai izmantojot sabiedrisko transportu.

Šobrīd uz grupas „METALLICA” koncertu pieejamas papildu biļetes, kuras iespējams iegādāties visās „Biļešu servisa” tirdzniecības vietās. Biļešu cenas 50 un 70 lati, atkarībā no attāluma līdz skatuvei.