Koncertaģentūra „FBI” informē: „Arēnā Rīga” jau trešdien, 2. jūlijā, koncertu sniegs populārā kanādiešu dziedātāja Avrila Lavinja (Avril Lavigne). Par rokmūzikas princesi dēvētā mūziķe koncertā izpildīs dziesmas no sava jaunākā albuma „The Best Damn Thing”, kā arī savus lielākos hitus no iepriekšējiem albumiem. Dziedātāja Avrila Lavinja savas uzstāšanās laikā spēlēs arī dažādus mūzikas instrumentus.

Savas Eiropas turnejas „The Best Damn Tour” ietvaros mūziķe 22 valstīs kopumā sniegs 33 koncertus. Latvijā Avrila Lavinja ieradīsies pirmo reizi un, kā apgalvo pati mūziķe, šova programma un vizuālais noformējums būs pārsteigums klātesošajiem.

„Pēc trešā studijas albuma „The Best Damn Thing” izdošanas man bija daudz vieglāk izlemt, kādai būtu jāizskatās šīs turnejas programmai, jo arī hitu nu ir daudz vairāk. Esmu pārliecināta, ka maniem atbalstītājiem tā patiks tikpat ļoti kā man. Un arī pozitīvā enerģija, ko klātesošie saņems šīs turnejas koncertos, pārspēs visas manas līdzšinējas uzstāšanās, jo jaunās turnejas šovi ir kā krāšņs un dinamisks piedzīvojums,” atzīst dziedātāja.

Rīgas koncerta apmeklētājus mūziķe iepriecinās arī spēlējot dažādus mūzikas instrumentus. Avrila Lavinja komentē: „Koncerts būs ļoti enerģisks, taču klātesošie varēs baudīt arī dziesmu akustiskās versijas. Uzstāšanās laikā es ne tikai dziedāšu, bet manās rokās būs redzama arī ģitāra. Tāpat arī sēdīšos pie klavierēm un varbūt pat pie bungām!”

Kopā ar Avrilu Lavinju Latvijā ieradīsies arī grupa 12 cilvēku sastāvā, kurā ietilpst mūziķi un dejotāji, kas kopā ar rokmūzikas princesi 2. jūlijā kāps uz „Arēnas Rīga” skatuves. „„The Best Damn Tour” šovi ir iespaidīgākie, kādi man līdz šim bijuši,” piebilst Avrila Lavinja.

Prestižais žurnāls „Bilboard” šogad Avrilu Lavinju ierindojis 10 pasaulē vislabāk pārdoto mūziķu vidū.

Biļetes uz Avrilas Lavinjas koncertu vēl iegādājamas „Biļešu servisa” kasēs visā Latvijā. Stāvvietas ir izpārdotas, bet pieejamas sēdvietas par 25 Ls (3. stāvā) un 35 Ls (1. stāvā — LMT Biznesa kluba zonā).