Koncertaģentūra „FBI” informē: Jau rītvakar, 12. septembrī „Arēnā Rīga” koncertu sniegs amerikāņu inteliģentā roka pārstāvji „R.E.M.”. Šī būs grupas otrā uzstāšanās Latvijā, šoreiz – jaunākā albuma „Accelerate” Eiropas turnejas ietvaros.

Ieeja koncertā paredzēta no plkst. 18:00. Iesildošā grupa „We Are Scientists” savu uzstāšanos sāks plkst. 19:30, bet vakara galvenie varoņi – „R.E.M.” uz skatuves kāps plkst. 20:30.

Skumja ziņa publicēta grupas „R.E.M.” oficiālajā mājas lapā www.remhq.com, kas vēsta, ka pēc „R.E.M.” koncerta Helsinkos 9. septembrī nozagta grupas ģitārista Pītera Baka ģitāra. Šī „Rickenbacker” ģitāra gan Pīteram Bakam, gan grupai „R.E.M.” ir bijusi neatņemama sastāvdaļa, jo ir izmantota gan grupas ierakstos, gan koncertturnejās no 1982. gada.

Biļetes uz grupas „R.E.M.” koncertu Latvijā vēl var iegādāties visās „Biļešu servisa” kasēs. Stāvbiļetes cena ir 25 LVL. Sēdvietu biļešu cenas ir 35 LVL un 50 LVL, atkarībā no vietas attāluma līdz skatuvei.

Kopš „R.E.M.” dibināšanas ir pagājuši 28 gadi, šo gadu laikā sarakstītas dziesmas, kas ieguvušas nosaukumu – klasika, piemēram, „Losing My Religion”, „Shiny Happy People”, „Man On The Moon”, „Drive” un „Everybody Hurts”. Grupa ir saņēmusi neskaitāmas mūzikas industrijas un mediju balvas, tai skaitā 3 „Grammy” balvas. 2007. gadā „R.E.M.” tika uzņemti Rokenrola Slavas zālē.