Koncertaģentūra „FBI” informē: vēl tikai piecas dienas atlikušas līdz 21. jūnijam, kad „Arēnā Rīga” koncertēs četru „Grammy” balvu laureāts, rokmūziķis Lenijs Kravics (Lenny Kravitz). Šī būs mūziķa otrā viesošanās reize Latvijā un šoreiz Lenijs Kravics Latvijā ieradīsies sava jaunākā albuma „It Is Time For A Love Revolution” popularizēšanas ietvaros.

Kopā ar Leniju Kravicu uz skatuves kāps viņa pavadošā grupa. Slavenā rokmūziķa koncerts ilgs aptuveni divas stundas. Līdz šim notikušos Lenija Kravica Eiropas turnejas koncertus apskatnieki raksturo kā „pozitīvu roku, kas pasniegts lieliska šova veidā”.

Koncertā Tallinas „Saku” hallē, kas norisinājās 10. jūnijā, Lenijs Kravics pat devās pie skatītājiem pūlī un neliedza autogrāfus. Mūziķa koncerts ilga vairāk nekā divas stundas, kuru laikā ikviens klātesošais varēja novērtēt lielisko atdevi, ar kādu Lenijs Kravics uzstājas savos koncertos. Mūziķis izpildīja kā kompozīcijas no jaunākās plates, tā jau labi pazīstamos hitus no iepriekšējiem albumiem.

Gaidot koncertu Rīgā, ikviens var noskatīties Lenija Kravica jaunākā singla „Love Love Love” videoklipu. „Love Love Love” ir trešais singls no mūziķa jaunākā albuma „It Is Time For A Love Revolution”. Respektablais žurnāls „Rolling Stone” dziesmu „Love Love Love” raksturo kā „kārtīgu bliezienu „Red Hot Chili Peppers” stilā”. Pats mūziķis uzsver, ka ierakstot albuma „It Is Time For A Love Revolution” dziesmas, pieturējies pie formulas: „pamatīgi ģitāras rifi, pamatīgas bungas un pamatīgs bass un to visu pasniegt klausītajam tieši sejā!” Dziesmas videoklipu bezmaksas iespējams noskatīties mūziķa oficiālajā mājas lapā internetā www.lennykravitz.com.

Biļetes uz Lenija Kravica koncertu vēl nopērkamas „Biļešu servisa” kasēs un interneta veikalā www.bilesuserviss.lv. Stāvvietas ir izpārdotas, bet ir pieejamas sēdvietas 25 Ls, 30 Ls, 35 Ls un 50 Ls cenu kategorijās (atkarībā no sēdvietas attāluma līdz skatuvei).